View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

כדאי שתתחילו להיפרד מהדרמה של הסכסוך המלכותי בין הוד מעלתן קייט מידלטון ומייגן מרקל. לא בהכרח כי הוא נגמר או הופרך, פשוט כי כי אצל השכנים בהוליווד הולך ומסתעף סכסוך נוצץ לא פחות ופומבי הרבה יותר, שמערב כשישה מהשמות הכי נוצצים ומעניינים בעולם.


אם לנסות לאמלק את התענוג הזה: הביף המתמשך בין קניה ווסט לדרייק ניצת לפני כשנה, כשדרייק האשים את חברו לשעבר בכך שסיפר לראפר פושה טי על בנו הסודי, אותו חשף בפני קניה בפרטיות. האחרון הכחיש את ההאשמות, אבל זה לא עזר לו, והבלאגן התחיל להשתולל.

View this post on Instagram

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

לאחרונה הסתמנה רגיעה בגזרה ואף פשטו שמועות על סולחה מתקרבת, אבל אז, כשדרייק עשה את המוב וביקש אישור לסמפל שיר ישן של האויב, קניה לא ממש זרם עם יונת השלום הזאת ועשה את מה שהוא הכי אוהב לעשות: נכנס לבולמוס טוויטר בנושא שכלל יותר ממאה ציוצים.

האש המתחדשת העסיקה את התעשייה בימים האחרונים, בעיקר אחרי שהגברת קים קרדשיאן בכבודה ובעצמה, נכנסה לעניינים וכתבה בציוץ קרבי במיוחד: "דרייק, לעולם אל תאיים על קניה ועל המשפחה שלי. קניה סלל את הדרך בשביל שאתה תוכל להתקיים".


ואז אריאנה גרנדה המתוקה הכניסה את הראש הבריא והיפה שלה לתוך המיטה החולה הזאת, וצייצה: "חבר'ה, אני יודעת שיש כרגע גברים בוגרים שמתכסחים אונליין, אבל מיילי ואני משחררות היום את השירים החדשים והיפהפיים שלנו, אז אם תוכלו בבקשה להתנהג יפה לכמה שעות כדי שהבנות יוכלו לזרוח זה יהיה מדהים, תודה". מיילי סיירוס לא נשארה אדישה לפרגון והגיבה ברפרנס לשירה החדש וללהיט של אריאנה במילים: "הם לא שמעו? המלחמה נגמרה! תודה, נקסט".

אפשר להסכים שמדובר בהתייחסות מדויקת, קלילה ומשעשעת לדרמה הגברית כבדת הראש הזאת, אבל מר קניה ווסט לא בדיוק ידוע בקלילות המשועשעת שלו, והוא מיהר להיעלב מגרנדה, שהפכה לאחרונה לחברה טובה של משפחת קרדשיאן: "אני יודע שאריאנה אמרה את זה כדי לצאת מגניבה ולא התכוונה להזיק, אבל אני לא אקבל שום צורה של עוקצנות מצד מישהי שאני יודע שאוהבת ומכבדת אותי".


בהמשך הוא הוסיף: "השטות הזאת מכבידה על מצבי הנפשי, אז אריאנה, את יודעת שאני אוהב אותך אבל עד שאת דואגת לוודא שכולם בסדר, אל תשתמשי בי כדי לקדם את השיר שלך". על זה אריאנה כבר לא הבליגה, וענתה בבגרות הכרחית:

"עם כל הכבוד, אני לא צריכה להשתמש באף אחד כדי לקדם שום דבר, נקודה. זו הייתה בדיחה, שעכשיו אני מבינה שכנראה הייתה אינטנסיבית. אני מתנצלת אם זה היווה טריגר באיזושהי צורה ומקווה שאתה מרגיש טוב היום". לאחר מכן היא מחקה את כל הציוצים בנושא, וקניה המשיך לצייץ על המודעות הציבורית לבריאות הנפש והנטייה של התקשורת להגחיך אנשים שסובלים מהפרעות נפשיות.

View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

לרגע היה נדמה שבזה זה נגמר, אבל אז הגיע הטוויסט הכי מפתיע בעלילה: "בראבו קניה, על כך שאתה עומד על שלך ומדבר על בריאות הנפש", כתב לא אחר מאשר פיט דיווידסון. זוכרים? הבחור ההוא שעד לפני חודש וחצי היה הארוס של אריאנה? "אני לא יכול להסביר כמה קשה ומפחיד זה לדבר בכנות על דברים כאלה. אנחנו צריכים אנשים כמו קניה. לאף אחד אסור לתקוף אותך על האומץ שלך לדבר על זה. אני ממש נגעל", שיגר רמז דק לעבר האקסית.

גם זה עדיין לא הסוף, לצערנו, כי הציוץ הבא של פיט, כמה שעות לאחר מכן, כבר היה מטריד במיוחד: "אני באמת לא רוצה לחיות בעולם הזה יותר. אני עושה את המיטב כדי להישאר כאן בשבילכם אבל אני באמת לא יודע כמה זמן עוד אוכל להחזיק. כל מה שניסיתי לעשות זה לעזור לאנשים. רק תזכרו שאמרתי", הוא כתב בחשבון האינסטגרם שלו, ואז מחק אותו. 

View this post on Instagram

A post shared by Emikia Chumberclain (@iconicskinnyspam) on

גרנדה, שנסיונה המצער כולל התאבדות של אקס אחד, מיהרה להגיב דקות בודדות אחרי ההודעה המדאיגה של פיט. "אני כל כך מצטערת שסיפרתי את הבדיחה הטיפשית הזאת", היא כתבה בסדרת ציוצים שנמחקה מאז. "באמת לא התכוונתי לפגוע באף אחד. כל מה שאני רוצה זה שכולם יהיו שמחים ובריאים, נואשות. בבקשה, אלוהים".

לאחר מכן היא החליטה לצאת לפעולה והודיעה לדיווידסון בטוויטר שהיא נמצאת בסביבת האולפן בו הוא מצטלם לסאטרדיי נייט לייב: "אני למטה ואני לא הולכת לשום מקום, אם אתה צריך מישהו או משהו. אני יודעת שיש לך את האנשים שאתה צריך ואני לא אחת מהם, אבל אני כאן גם". בהמשך, על פי הדיווחים, כוחות משטרה אף הגיעו למקום כדי לוודא את שלומו של דיווידסון. יש לנו תחושה שנצטרך להמשיך לעדכן, בתקווה רק על פיוס, אחווה והרבה בריאות נפשית של כל המעורבים.

View this post on Instagram

A post shared by Perez Hilton (@theperezhilton) on