קריס ג'נר כבר אמורה לדעת בשלב זה של חייה שכל מילה שיוצאת מהפה שלה - או ממקלדת הסמארטפון, לצורך העניין - עשויה להיות מפורשת בדרכים מאוד יצירתיות על ידי העולם שבחוץ.

לכבוד יום האישה, מאמא קרדשיאן-ג'נר העלתה תמונה של כל הבנות המצליחות והמוצלחות שלה וכתבה, בין השאר, שהן כולן "אימהות מדהימות". זה ככל הנראה נכון לגבי קורטני, קים, קיילי ועוד מעט גם קלואי, אבל רגע אחד - מה עם קנדל?!

I’m so proud of my girls and their hearts and what amazing moms they are and their work ethic and how they get up and do their best every single day.... they share, they give back, they care... they are my best friends and my angels! Thank you girls for teaching me how to be better every single moment we share... you give me life and I love you ❤️ (of course I love Rob the same but it’s International Women’s Day ) #MYSQUAD

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

סביר להניח שקריס התכוונה לבנות שלה שהן *כבר* אימהות, אבל זה לא מנע מהעוקבים והעוקבות להתחרפן ולחשוב שאולי מדובר ברמז לכך שגם קנדל עומדת להיות אמא.

"קנדל היא גם אמא?!" ו"רגע, היא אמרה שקנדל בהריון, מה???" הן רק דוגמאות לתגובות של העוקבים היצירתיים שמנתחים כל מילה ומילה שיוצאת מכיוון המשפחה.

כזכור, קנדל כבר התמודדה עם שמועות הריון לא מזמן, כשהעלתה תמונה שלה עצמה בשמלה צמודה, אבל הבהירה מיד שהיא פשוט אכלה צהריים, ולא צריך להתרגש מכל בטן שאינה שטוחה לחלוטין. 

loner life

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

קנדל יוצאת עם שחקן הכדורסל בלייק גריפין, או שכבר לא - תלוי באיזה יום שואלים את כתבי הרכילות בחו"ל. אבל למרות שיש חשוד מיידי באבהות, קשה לנו להאמין שקנדל הצעירה (והשקולה יחסית לשאר) תתחיל להקים משפחה כשקריירת הדוגמנות שלה בשיאה.

ב-2017 היא הדיחה את ג'יזל מראש רשימת הדוגמניות הרווחיות ביותר, ולמרות שישנן לא מעט סופרמודלס שהן גם אימהות, רובן לא עושות את זה כשהן ממש בשיא. מצד שני, כל המשפחה עובדת על הקמת שבט קטן, אז זה רק עניין של זמן עד שקנדל תתגייס גם היא למשימה.