מי שעוקבים אחרי ויקטוריה בקהאם ברשתות החברתיות בוודאי כבר יודעים כמה חשובה לה משפחתה. למרות שהיא עומדת בראש עסק מצליח, היא מצליחה לבלות המון זמן עם הילדים שלה, וכשמסתכלים על הפעילויות היומיומיות שלהם, שכוללות הכנת עוגיות ביחד או דילוגים לבית הספר, אפשר לחשוב לרגע שמדובר במשפחה נורמטיבית לגמרי, ולא בשניים מהאנשים המפורסמים בעולם.

אבל לאחרונה סובבות שמועות לא כל כך מפרגנות סביב הזוג - בשבוע שעבר דווח שהם מתגרשים, ועוד לפני כן צצו ידיעות על כך שהשניים כמעט ולא מתראים. היום, היא דיברה בכנס הנשים של מגזין "פורבס" וניסתה להבהיר קצת את השמועות, אם כי בעקיפין.

Thank you @forbes @moiraforbes @reebok and @jessc_m for today! Loved chatting with you! Wearing #VBSS18 x VB #forbeswomen victoriabeckham.com

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

"אני מנסה בכל הכוח. אני מנסה להיות האמא הכי טובה, האישה הכי טובה ואשת המקצוע הכי טובה", היא אמרה. "כשאני מגיעה הביתה אני מנסה להניח את הטלפון בצד ולבלות זמן עם הילדים ועם דיוויד".

אנחנו יכולים להעיד, לפי כמות הסטוריז שלה, שהיא לא באמת מצליחה להניח את הטלפון בצד, והיא גם מודה בזה בעצמה: "קורה לי שאני מסתתרת בשירותים בסופ"ש רק כדי לשלוח מייל קטן".

Happy Fathers day @davidbeckham to the best daddy in the world!!! X We all love u so much!!! x so many kisses from us all x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

ויק המשיכה והסבירה איך היא מצליחה לג'נגל בין הקריירה התובעניות באופנה והמשפחה. "יש לי תמיכה מבעל מדהים", אמרה ובכך הפריכה לחלוטין את שמועות הגירושים. "יש בינינו שוויון אמיתי בכל מה שקשור לבית ולילדים. כשאני לא נמצאת הוא זה שמבשל ומפזר אותם בבתי הספר". אוקיי, אנחנו רשמית מקנאים.