מייגן מרקל לא הצניעה בשום שלב את האג'נדה המרכזית שלה בתור הדוכסית מסאסקס והאמריקאית השחורה מבית המלוכה הבריטי - לפעול להעצמת נשים, קידומן לעמדות כוח והוקרתן של נשים חזקות ברחבי העולם. הדבר מתבטא גם בחברויות והקשרים האישיים שלה, למשל עם הבסטי סרינה וויליאמס או הגברת הראשונה לשעבר של ארה"ב, מישל אובמה.

בהתחשב בכך, הביקור המפתיע לו זכתה מייגן, כפי שמתברר כעת, הוא בעצם לא כזה מפתיע: מקורות שונים מדווחים כי ביום שלישי האחרון אירחה הדוכסית בביתה שבפורגמור קוטג' את מזכירת המדינה והמועמדת לנשיאות לשעבר, הילארי קלינטון. קלינטון, כך נטען, קיבלה "הזמנה סודית" ממרקל ושמחה להיענות לה.

מייגן מרקל בטורניר הטניס (צילום: meghanmarkledaily)
התרגשה. מרקל | צילום: meghanmarkledaily

"לשתיהן יש הרבה הערכה אחת כלפי השניה, וזו הייתה פגישה מאוד מתוקה וחמימה. הן מעריצות הדדיות!", מסר מקור לעיתון ה"דיילי מייל", וסיפר גם כי הנסיך הארי ובייבי ארצ'י הצטרפו למפגש הפסגה, והילארי זכתה לבלות קצת זמן איכות עם הצאצא המלכותי.

לא מופרך להניח כי ההזמנה הגיעה בעקבות הראיון של קלינטון לרדיו ה-BBC רק ימים בודדים לפני הדייט בפורגמור קוטג', בו אמרה על מייגן: "אומייגד, אני רוצה לחבק אותה! אני רוצה להגיד לה להחזיק מעמד ולא לתת לאנשים הרעים לדכא אותה. שתמשיך לעשות את מה שנראה לה נכון. היא התאהבה, הוא התאהב בה, וכל העולם צריך לחגוג את זה כי זה סיפור אהבה אמיתי. מספיק להסתכל עליהם כדי לדעת את זה".

הילארי קלינטון (צילום: Drew Angerer, GettyImages IL)
צילום: Drew Angerer, GettyImages IL