לפי קצב הכותרות שיוצאות על אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, וחמור מכך - התכנים המטורללים של הכתבות - אנחנו בספק אם בשלב זה מישהו מהם עדיין ראוי לזכות במאבק המשמורת שלהם על ילדיהם.

כעת הגיע תורה של ג'ולי לטנף על האקס, ולצורך הקייס היא שולפת סיפור מחריד למדי, שבו נטען כי בראד פיט חשף את עצמו בעבר בפני אם ובתה, כי שיעמם לו.

על פי אתר "רדאר אונליין", פיט הואשם בעבר בכך שחשף את איבריו בציבור. "בראד צילם את הסרט 'לחתוך מהכיתה' בלוקיישן במליבו ליד כביש החוף ב-1988", סיפר מנהל יחסי הציבור שלו לשעבר, פיל לובל. "הוא התקשר אליי ואמר, 'פיל, אתה לא תאמין מה קרה הרגע! היינו כל כך משועממים על הסט, עד כדי כך שאני וחבר שלי התחלנו לחשוף את התחת שלנו בפני מכוניות שנסעו על הכביש המהיר".

View this post on Instagram

A post shared by Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@joliepittsofficial) on

אממה, באחת המכוניות היו אם ובת, שעצרו בתחנת המשטרה במאליבו וסיפרו על הגברים שחשפו את איבריהם ברחוב. כשהשוטרים הגיעו לסט, המפיקים שיכנעו אותם לא לעצור את בראד, שהיה אז בן 25, ואת חברו, סיפר פיל. עם זאת הם עדיין הואשמו בהתערטלות בפומבי.

View this post on Instagram

A post shared by Brad Pitt�� (@brad_pitt_love_) on

"מצאתי עורך דין שהסכים לטפל במקרה של בראד תמורת אלף דולר - סכום כסף ענק עבורו בזמנו", אמר פיל. אותו עורך דין הצליח להפוך את האישומים להפרת הסדר, אך אנג'י כעת רוצה להשתמש במקרה נגד פיט במאבק שלהם. מודים, לנו זה נשמע קצת תלוש ונואש, אך מצד שני - נראה שהשניים מזמן חצו את הקו האדום, אז למה לעצור פה.