בעוד משפחת קרדשיאן עסוקה בכיבוי השריפה שהיא קניה ווסט והטירלול המתמשך שלו, אקסית אחרת של המשפחה ממשיכה הלאה, ככל הנראה.

דיווחים מעבר לים טוענים שקייטלין ג'נר מתכננת בחשאיות חתונה עם הגירלפרנד הצעירה סופיה האצ'ינס. האם הם נכונים? לא כל כך ברור. עד כה, מערכת היחסים בין השתיים הייתה די מעורפלת.

קייטלין בת ה-68 אמנם נצפתה לא פעם מבלה זמן עם סופיה בת ה-21, אך רק בנובמבר האחרון הכחישה את השמועות שהשתיים יוצאות, והתעקשה שהן רק חברות טובות. ההכחשה הזאת הגיעה לאחר שהשתיים נסעו לחופשה משותפת במקסיקו לחגוג את יום הולדתה של ג'נר.

כמו קייטלין, גם סופיה היא טרנסג'נדרית, ואין לנו ספק שהעובדה הזאת מגשרת על פער הגילאים הגדול ומקרבת בין השתיים. "קייט רואה את עצמה מבלה את שארית חייה עם סופיה", אומר המקור האלמוני שהדליף את הפרטים על החתונה שנרקמת, ואמורה להתקיים בביתה של קייטלין במאליבו. חשוב לציין שעד כה מדובר אך ורק בשמועה שדווחה באתרי רכילות אחדים, ויש כבר אתר שמיהר להכחיש אותה.

במידה וקייטלין אכן תינשא לסופיה, אלה יהיו נישואים מספר 4 עבורה, והראשונים עבור סופיה, סטודנטית בקולג' שנקראה סקוט לפני השינוי המגדרי שעברה בעידודה של קייט.

אין לנו ספק שבמידה וזה יקרה, הבנות של ג'נר יוזמנו לחתונה וסביר שגם הקרדשיאנס. האם הן יופיעו? זה כבר סיפור אחר. כבר תקופה ארוכה שג'נר נמצאת בקשר אך ורק עם קנדל, וחשפה לאחרונה שעדיין לא פגשה אפילו את סטורמי, נכדתה שנולדה לפני שלושה חודשים. איזו סיבה משמחת יותר יש לאיחוד מאשר חתונה?