אם אתם כמונו, אתם בוודאי מתעוררים מדי פעם בבוקר ושואלים את עצמכם: ״היי, מה קורה עם פריס הילטון?!״. אחרי שקצת נעלמה מאור הזרקורים ודילגה על השלב ההכרחי של התמוטטות העצבים וההתמכרות לסמים (אבל לא על קלטת הסקס), אולי שמתם לב שפריס צצה יותר ויותר. היא מתחנפת שוב לקים קרדשיאן, חברת העבר, היא מגיעה לשטיחים אדומים והיא אפילו מעוררת מחדש את היריבות הכל כך אולד סקול שלה עם לינדזי לוהן.

 

הדבר האחרון שפריס אמרה ועורר את תשומת לב עיתונאי הרכילות? ״בחיים לא הזרקתי בוטוקס, מילוי או עשיתי ניתוח פלסטי בחיי״. עכשיו - כשמביטים בפנים של פריס, אפשר בהחלט להאמין לכל זה.

Shine like Gold. Sparkle like Glitter... ✨✨✨✨ #ParisHilton

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

את העובדה שעור הפנים שלה רענן ומתוח אפשר בקלות לייחס לזה שהיא עשירה. בגיל 37, כשאת בוודאי מבקרת אצל הקוסמטיקאית לפחות פעם בחודש ויש לך מיליוני דולרים להוציא על תכשירי טיפוח, אין סיבה שלא להראות כאילו ניצחת את הביולוגיה.

 

#SurferChick  #Paris #ParisHilton

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

אבל למה פריס בכלל מרגישה צורך להזכיר את זה כרגע? אין ספק שמדובר במיני-השחרה כלפי חברותיה לתעשייה, שמזריקות ומנתחות כל איבר שרק ניתן, אבל סמכו על פריס שיש לה גם אג׳נדה כלכלית - היורשת פשוט מוציאה ליין חדש של מוצרי טיפוח. אותם, אגב, היא מנסה גם על בן זוגה כריס זילקה, ומספרת שהיא מעניקה לו טיפולי פנים כל ערב. עוד הצצה לחייה המשעממים אך מושלמים של פריס הילטון.

What mode are you in this weekend? #Chill or #Party mode?

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on