מוכנים לאחד האייטמים הכי עצובים שהיו פה אי פעם? תחזיקו חזק: קייטלין ג'נר עומדת לבלות את תקופת החגים לבד, לאחר שלא קיבלה אף הזמנה מחבריה או בני משפחתה - כך מדווחים המקורות של Radar Online.


"התקופה הזאת של השנה תמיד הייתה עמוסה בכיף כשקייטלין עדיין הייתה עם קריס והבנות, אבל לאחרונה היא מרגישה שנטשו אותה לבד בקור", לא חסך המקור בדימויים סוחטי דמעות. "הם אף פעם לא מזמינים אותה לארוחות ערב, אף אחד לא אמר כלום על חג ההודיה או חג המולד, והיא נורא פגועה".

הקרע העצוב בין קייטלין למשפחתה החל עם יציאת ספר הזכרונות שלה, בו לא חסכה האשמות וסיפורים לא מחמיאים על בנותיה החורגות - קים, קורטני וקלואי, ובעיקר על האקסית קריס ג'נר, שלטענתה לא תמכה בה בתהליך הפיכתה לאישה.

View this post on Instagram

Link to story in bio

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

אבל נראה כי לא רק נשות השבט מפנות לה עורף: כבר סיפרנו לכם כאן על הפער הקריטי בתפיסת מערכת היחסים בינה לבין סופיה האצ'ינס - לאחר שהאחרונה הצהירה כי למעשה מדובר יותר ב"שותפות עסקית" מאשר בקשר רומנטי, ועל פי הדיווחים שברה לקייטלין המאוהבת את הלב. כעת מסתבר כי גם להאצ'ינס יש "תכניות אחרות" לחגים.

"קייטלין בחרדה מהחגים. העניינים לא ממש נראים טוב עם סופיה, מצפים לה ימים מאוד בודדים והיא אומללה", סיכם המקור, ולנו לא נותר אלא לזעוק: קיילי, קנדל, תעשו משהו! או לחילופין - קייטלין, נשמאמי, בואי אלינו לצ'ולנט בשבת!