אנחנו חייבים לציין שהחדשות הבאות לא ממש מפתיעות אותנו: נראה שצ'אנינג טייטום מתחרט על הפרידה מג'נה דוואן. הזוג הסקסי הודיע על פרידה לפני כחודשיים, לאחר 12 שנות זוגיות דביקות במיוחד, במהלכן הם סיפרו למי שרק רצה להקשיב כמה הם מאוהבים ואיך התאהבו ממבט ראשון, כשהכירו על סט סרט הריקודים "סטפ אפ".


לשניים יש בת משותפת, ועל פי השמועות הסיבה העיקרית לפרידה שלהם הייתה התנגשות בלוח הזמנים. צ'אנינג, שהוא שחקן עסוק בהרבה מג'נה, פשוט לא בילה מספיק זמן בבית. עוד בשמועות: ג'נה קינאה בפרסום של צ'אנינג, וצ'אנינג בילה הרבה זמן במסיבות ופלירטט עם נשים אחרות. אתם יודעים, השמועות הסטנדרטיות.

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

מאז הפרידה נצפו השניים בנפרד באירועים הוליוודיים, אבל אף אחד מהם לא נראה בציבור עם גבר או אישה חדשים, למרות שהייתה שמועה שגרסה שצ'אנינג יוצא בסתר עם אמבר הרד.

"בהתחלה, צ'אנינג היה ממש נלהב לחיות את החיים לבד בלי שג'נה תשפוט אותו כל הזמן", אומר המקור שהדליף את הסיפור לאתרי הרכילות. "אבל הוא מתחיל לחשוב שהיה פזיז מדי עם ההחלטה להתגרש. הוא גם שם לב שג'נה נראית מצוין על השטיחים האדומים. היא מדהימה בעיניו יותר מאי פעם והוא יודע שגברים אחרים בטח עומדים בתור לצאת איתה. הוא היה רוצה לתת לנישואים עוד הזדמנות, אבל זה מאוחר מדי".

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

ניצנים של החרטה הזאת אפשר היה לראות ביום האם האחרון, לפני כחודש, כשצ'אנינג בירך את ג'נה באינסטגרם וקרא לה "בייבי". כמובן שאנחנו לא יכולים להיות בטוחים עד כמה המקורות האלה אמינים, אבל אנחנו ממש בעד קאמבק של הזוג הלוהט הזה. בינתיים, זה עוד תירוץ מעולה לצפות בסרטון הזה: