קצת קשה לנו לדמיין את קים קרדשיאן נפגעת משמועה עליה. בכל זאת, מדובר בכוכבת שפרצה לתודעת הציבור כשדלף סרטון סקס מאוד מפורט שלה, והיא חיה בעיני המצלמות כשעדר פפראצי עוקב אחריה לכל מקום כבר מעל לעשור. אבל מתברר שגם לקים יש גבול, והשמועה האחרונה עליה עברה אותו.

אם איכשהו הצלחתם לפספס, דרייק הוציא אלבום חדש, כשהשיר "In My Feelings" זכה להצלחה מסחררת בעיקר בגלל הסרטונים הוויראליים של אנשים רוקדים לצליליו מחוץ למכונית נוסעת.

השיר מתחיל במילים "קיקי, האם את אוהבת אותי?", ואחת התיאוריות שמסתובבות ברשת בשבוע האחרות היא שקיקי היא לא אחרת מאשר קים, שלעתים נקראת קיקי על ידי אחיותיה. הבעיה העיקרית של קים היא לא השמועה שהיא ודרייק יצאו או שכבו, אלא שאנשים טוענים שזה קרה תוך כדי הנישואים שלה לקניה ווסט.

Futuristic Barbie ✨ They’re here!! Ultralight Beams are BACK with 3 new shades & 3 classic shade favorites!!! Shop now at KKWBEAUTY.COM ✨✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

"קים לרוב מנפנפת את הדברים שהיא קוראת עליה ועל המשפחה שלה בלי לחשוב עליהם יותר מדי, אבל השמועה עליה ועל דרייק נגעה בנקודה רגישה", אומר מקור המקורב לקרדשיאנית. "היא ממש מוטרדת מהשמועה, בגלל שהיא כל כך מכבדת את בן הזוג שלה והנישואים שלהם. עם כל מה שהיא וקניה עברו, הדבר האחרון שהיא צריכה זה שהוא יתחיל לתהות אם היא מסתירה ממנו משהו".

When the counter offer is lower than what we deserve...

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

מהסיבה הזאת בדיוק, קים, שלרוב באמת נמנעת מלהגיב לשמועות אלא אם שואלים אותה ישירות עליהן בראיונות, החליטה לשים סוף לדיבורים כשהם רק מתחילים. "זה לא קרה, סוף הסיפור", הגיבה קים על אחד הפוסטים שהעלו את תיאוריית הקונספירציה. באופן מקרי, או שלא, זהו גם היום בו קניה בחר להתנצל בטוויטר בפני דרייק על הפיוד הארוך ביניהם. אין כמו ציוצים ארוכים ובלתי קוהרנטיים כדי להסיט את האש מאשתך.