חודש לאחר הלידה, קלואי קרדשיאן נחושה להחזיר את חייה בחזרה למסלולם. בעודה מתעלמת לחלוטין מהבגידות של טריסטן, עליהן לא הגיבה באופן פומבי עד עכשיו, היא מתמקדת כעת בלהיות אמא טובה, וכמובן - לחזור לגזרה.

קלואי, כזכור, תמיד הייתה החטובה פחות מבין בנות המשפחה, ואם לנשים רגילות יש כל כך הרבה אישיוז עם הגזרה שלהן, רק תחשבו איך זה כשאתן מוקפות בקורטני, קים, קנדל וקיילי. קלואי אף סיפרה שהמהפך הגופני שלה החל כשאמא קריס אמרה לה שהיא פוגעת במותג הקרדשיאנס מכיוון שהיא לא מיישרת קו עם הבטן השטוחה של אחיותיה.

במהלך ההיריון, השמועות סיפרו שקלואי ממש מיואשת מכך שהיא מאבדת את הגוף שעבדה כל כך קשה כדי להשיג, כך שלא מפתיע שהיא כבר צולמה חוזרת למכון הכושר כדי להיקרע על המכשירים.

We just dropped the most perfect and sculpting @goodamerican ribbed bodysuits you will be living in all summer  This photo was taken back in September and I can’t wait for you all to finally try them!! Available now on http://goodamerican.com #goodsquad #goodbody and just for the ones who say it’s photoshopped, I had to add some videos ☺️ BODY, I’m coming for you!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

לכבוד החזרה לשגרה הקשוחה הזאת, קלואי פנתה לטוויטר וביקשה מהעוקבים והעוקבות שימליצו לה על מוזיקה הולמת לאימון, שתחדיר בה מוטיבציה. אוי, קלואי, איזו נאיביות. אפילו אנחנו יודעים שאם את רוצה תשובה רצינית לבקשה, את לא פונה לטוויטר - ממלכת הטרולים והרשת החברתית האכזרית מכולן.


במקום להמליץ לה על מוזיקה מרימה לשריפת קלוריות, הציפו אותה בתשובות עוקצניות ושירים שמדברים על בגידה. למשל - "New Rules" של דואה ליפה, "Before He Cheats" של קארי אנדרווד, "Unfaithful" של ריהאנה וכמובן "Be Carful" - השיר של קארדי בי על הבגידות של ארוסה, אופסט. יש לנו תחושה שבפעם הבאה היא תסתמך על ההמלצות של שירות הסטרימינג המועדף עליה.

Back in stock ladies (and gentlemen!!) Our @goodamerican Zodiac Sweater in all 12 star signs—get it now at goodamerican.com before it’s gone (again)!!! #GoodSquad #GoodAmerican

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on