יכול להיות שלא שמתם לב, כי הוא תמיד מלווה בכוכבת הכי גדולה שאי פעם צעדה על כדור הארץ, אבל ג׳יי זי עבר לאחרונה כמה שינויים במראה החיצוני.

לכבוד סיבוב ההופעות המשותף של הקרטרים, ג׳יי זי האריך את השיער לאפרו קצר וגם ירד במשקל. אולי ההבדל לא נראה כל כך דרסטי (כי שוב, מי מסתכל על מישהו כשהוא עומד ליד ביונסה?), אבל על פי השמועות, ג׳יי ירד כ-14 קילו בחודשיים בלבד. תרגום למי שפחות בענייני דיאטה - זה המון ובזמן קצר. אל תתפלאו אם בקרוב תראו אותו חושף קוביות בבטן.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

מי שאחראית לשינוי הזה היא ביונסה עצמה, ששמה את ג׳יי על תפריט קשוח במיוחד. במקום ארוחות צהריים הוא שותה מיצים ירוקים והוא לא נוגע בפחמימות אחרי שבע בערב. בנוסף, כחלק מהניסיון של ביונסה לטבען את התפריט שלה, ג׳יי זי הפחית גם הוא באכילת בשר.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

על פי השמועות, ביונסה לא נותנת לג׳יי זי אפילו את מה שנקרא Cheat Days - ימי בגידה בדיאטה בהם מותר לאכול משהו אסור ואהוב, כשבמקרה של ג׳יי זי מדובר במתוקים.

כדי שתבינו את רמת חוסר ההומניות - התזונאית של קים קרדשיאן מרשה לה ארוחת מרמה כזאת פעם בעשרה ימים ומאמינה שזה נחוץ כדי להתמיד. מה ביונסה עושה כשג׳יי רוצה משהו מתוק? שולחת אותו לעלות על ההליכון. אלה רק אנחנו או שזה נשמע כאילו היא עדיין מענישה אותו על הבגידה?

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on