פחות מחודש עבר מאז החתונה של מייגן והארי, בה צפה כל העולם בעיניים נוצצות. מרקל הגשימה חלום של נשים רבות: היא נישאה לאהוב לבה שבמקרה הוא גם נסיך, והצליחה תוך כדי להישאר אישה חזקה ודעתנית. אבל האמת היא שהנישואים הללו באו עם מחיר, וכעת היא מתחילה לשלם אותו.

"מייגן לא התרגלה לתפקיד החדש שלה", מדליף כעת מקור המקורב לבית המלוכה. "היא מתגעגעת לקריירת המשחק, ללוס אנג'לס, לחברים ולמשפחה שלה. היא ויתרה על הכל למען הארי ולמרות שהיא מאוהבת בו בטירוף, הכללים של המלכה קצת מוגזמים בעיניה".

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

לא ברור עד כמה השמועות הללו נכונות, אבל הן בהחלט הגיוניות. מייגן היא אישה עצמאית שמזדהה כפמיניסטית, והייתה צריכה לוותר על כל החיים שלה עבור אהבה - לא דבר שנשים רבות עושות בימינו, אלא אם הן מתחתנות עם מישהו מבית המלוכה.

עוד מספר המקור, שהיחסים המתוחים בינה לבין הגיס, קייט מידלטון, לא ממש עוזרים. "קייט אמורה להיות סוג של מדריכה בחיים החדשים של מייגן, אבל הן מאוד שונות ומייגן לא עומדת בסטנדרטים שלה", הוא אומר.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

היחסים בין השתיים היו מקור ללא מעט ספקולציות, החל משמועות על כך שקייט מקנאה בתשומת הלב שמייגן מקבלת ובכמות הכסף שהוצאה על החתונה שלה ועד למומחים לשפת גוף שניסו לפענח את קרבת היחסים בין השתיים כשנכחו בראיון משותף. יחד עם זאת, יכול להיות שמדובר רק בעוד ניסיון של התקשורת לספר את הסיפור הקלישאתי על שתי נשים עוצמתיות שמתחרות אחת בשנייה. מה דעתכם - האהבה תנצח או שמייגן תחזור ללוס אנג'לס כשמאחוריה גירושים שניים?