עדיין קשה לנו לעכל שקיילי ג׳נר, שצפינו בה מקימה אימפריית איפור, הופכת עשירה יותר מכל אחיותיה וגם לאם טרייה, בסך הכל בת 21. בסוף השבוע היא חגגה יחד עם האחיות וחברים קרובים, ולא תופתעו לשמוע שהמסיבה עלתה לה לא מעט, שלא לומר - מסיבות.

 

האינסטגרם הוצף בסוף השבוע בתמונות וסרטונים משתי המסיבות שערכה קיילי בסוף השבוע בלוס אנג׳לס, אבל צפויות עוד - על פי הדיווחים, תהיה גם מסיבה פרטית בבית של קיילי ובנוסף, היא מתכננת להטיס כמה חברות בסוף השבוע הבא ללוקיישן אקזוטי וסודי, ולהמשיך שם את החגיגות. סך הכל ההוצאות של קיילי על חגיגת יום ההולדת של עצמה - כמיליון דולר, סכום לא קטן להוציא על חגיגות יום הולדת גם כשאת שווה 900 מיליון דולר.

 

t-minus two hours

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

בסוף השבוע, קיילי התחילה את החגיגות עם ארוחת ערב משפחתית ופוטוגנית, והמשיכה עם מסיבה היסטרית, עם אורחים כמו קארה דלווין, בלה חדיד ודה וויקנד (שעל פי השמועות לא הורידו את הידיים אחד מהשנייה כל הערב) וכמובן - כל ארבעת האחיות של קיילי, טריסטן תומפסון וקניה ווסט. גם סקוט דיסיק הגיע - ללא סופיה - וקים וקלואי ניצלו את ההזדמנות כדי לצלם אותו ואת סופיה ביחד ולפנטז מול כל העוקבים והעוקבות שלהן על קאמבק של השניים.

 

twenty one

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

אחת האטרקציות המרכזיות במסיבה הייתה חלוקה של כוסות האלכוהול לצבעים לפי הסטטוס הזוגי. למי שלא מכיר את המקור - במסיבות אמריקאיות נוהגים לחלק כוסות בצבעים שונים למי שעבר את גיל 21 ולמי שלא, כך שהברמנים ידעו שלא למזוג אלכוהול לכוסות של מי שלא חצה את גיל 21 - גיל השתייה החוקי בארה״ב. מכיוון שזו כבר לא דאגה עבור קיילי, האורחים במסיבה יכלו לבחור לפי מקרא צבעים שונה - ורוד למי שתפוס או תפוסה בריליישנשיפ, צהוב עבור מי שרווקים בטירוף וירוק עבור It's complicated.

 

a bunch of baddies  we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

בעוד קים הלכה על ורוד, קלואי קרדשיאן כנראה החליטה שלא להמשיך את העמדת הפנים הפומבית שלה לגבי הזוגיות עם טריסטן תומפסון ובחרה בירוק - זה מסובך. תזכרו את הרגע הזה כשהם יודיעו על פרידה. קיילי, לעומת זאת, בחרה בכוס צהובה, שמסמנת סטטוס רווקה. רגע, מה? רק באותו הבוקר היא פתחה את דלת הבית לגלות מאות פרחים בחצר ורולס רויס קלאסית מעוטרת בסרט שבן הזוג טראביס סקוט קנה לה. מתברר שמדובר בסך הכל בטעות - קיילי לא הייתה סגורה על צבעי הכוסות ומישהו פשוט הושיט לה משקה בכוס צהובה. ״אני בהחלט תפוסה״, היא הבהירה לאחר מכן.

|| “perfect night ..” - Kylie via instagram

A post shared by K Y L I E (@kyliejenner__br) on