כשהשם שלך הוא לורדס ליאון ואת הבת הבכורה של מדונה, כוכבת הפופ הגדולה בעולם שלימדה אותנו דבר או שניים על פרובוקציות ומיניות, אי אפשר להאשים אותך אם משהו מכל זה הועבר גם אליך בגנים. ואם היה לכם ספק, זה עבר אליה לגמרי.

לולה בת ה-23 הפתיעה בסוף השבוע האחרון רבים כשהשתתפה במיצג בשם "לאהוב אחרת 2020" ביריד האמנות ארט באזל שבמיאמי ביץ', לצד 30 דוגמנים ודוגמניות שצעדו על המסלול בבגדים של המותג הספרדי דסיגוואל. 

View this post on Instagram

A post shared by Desigual (@desigual) on

עד כאן הכל נשמע נורמטיבי ותמים למדי, נכון? ובכן, האווירה התחממה כשתצוגת האופנה הפכה תוך זמן קצר למעין "אורגיה" המונית על ידי כל הדוגמנים הנ"ל, ביניהם לורדס עצמה, שנראתה די נינוחה בסיטואציה שהתרחשה לעיני עשרות הצופים ובשלב מסוים אף נישקה את הדוגמנית שלצדה.

"לולה מוכשרת בטירוף. אני ירוקה מקנאה כי היא מדהימה בכל מה שהיא עושה - היא רקדנית מדהימה, שחקני מצוינת, מנגנת יפהפה בפסנתר, היא הרבה יותר מוכשרת ממני", אמרה עליה אמה בראיון ל"ווג" הבריטי ביוני האחרון. למרות הפרובוקציה הנוכחית שעושה כעת בתה של מדונה, הזמרת מיהרה כבר להרגיע וסיפרה שלמרות הדמיון ביניהן - היא לא תהיה סמל לפרובוקטיביות כמו שמדונה הייתה בצעירותה.

"יש לה את אותו הדרייב שיש לי? לא. אבל יש לה גם אמא, ולי לא הייתה. היא גדלה עם כסף, ואני לא. אז הכל הולך להיות אחרת", אמרה מדונה. "אני מרגיש שהמדיה החברתית מציקה לה וגורמת לה להרגיש "אנשים הולכים לתת לי דברים כי אני הבת של מדונה. היא צריכה ללמוד לא להתייחס".