עד לפני יומיים היא עוד הייתה "האישה האלמונית", תואר שהוצמד לה בצירוף מטען של זלזול, כעס והלם על החוצפה שתועדה בסרטון הכי ויראלי של הרגע. עכשיו שמה של ניקול קארן כבר שגור בכל בית באמריקה פחות או יותר, לאחר סוף שבוע שבו הפכה לאחת הנשים השנואות והמושמצות בעולם. הסיבה, למי שבטעות פספס, היא כאמור התיעוד בו קארן, שיושבת לצד ביונסה בכבודה ובעצמה ביציע הכבוד של משחק כדורסל, רוכנת מעל מי שרבים מגדירים כאלילה עלי אדמות כדי לפטפט בחיוך נלהב עם ג'יי זי, שמשקעי העבר הדרמטיים בינו לבין אשתו הם ממש לא סוד.

קווין בי, בהתאם, סיפקה למצלמה את המעבר הכי מדהים אי פעם (אולי חוץ מזה של מלניה בהשבעת טראמפ) מחיוך רחב להבעה רושפת אש שנגמרה לבסוף בתזוזה אסטרטגית שדחקה את קארן בחזרה אל מקומה.מודים, גם אנחנו התעצבנו קשות בשבילה, אבל כעת מתברר כי גרעין המעריצים הקשה של בי, המכונה "הכוורת", לקח את העצבים האלה רחוק למדי.

View this post on Instagram

A post shared by fuzyjoe (@fuzyjoe) on

במהלך הימים האחרונים ספגה קארן, אשתו של בעלי קבוצת "גולדן סטייט ווריורס", אלפי הודעות נאצה, קללות ואף איומים על חייה. "תקשיבו, כוורת", כתבה לבסוף באינסטגרם. "אני מכבדת את קווין בי. אני אוהבת אותה! דיברתי עם בן זוגה פעמיים באותו לילה - בפעם הראשונה כדי לשאול מה ירצו לשתות, ובפעם השניה הסברתי לו למה העברתי לאשתו ורד ממעריץ. כל זה הוצא לחלוטין מהקשרו. אני אישה נשואה באושר, אתם אומרים לי להתאבד?????".

בראיון ל-ESPN הוסיפה קארן: "לא הייתה שום עוינות. רק ניסיתי להיות מארחת טובה. מעולם לא חוויתי כזאת בריונות. אני לא מאמינה שהשחקנים שלנו עוברים את זה, שילדים עוברים את זה. איכשהו, אני לא חושבת שהיא צריכה לתמוך בזה".

ואכן, קצת לאחר מכן, בצעד נדיר למדי, שחררה מנהלת יחסי הציבור של ביונסה הודעת הרגעה. איווט נואל שור פרסמה באינסטגרם תמונה של ג'יי ובי וכתבה, "אני מסתכלת על סיבוב ההופעות המשותף, היום לפני שנה. כל יום בטור הזה ראיתי אהבה, וזה מה שאני רוצה לבקש עכשיו מהכוורת הנהדרת. האישה שאתם אוהבים כל כך לא תשמח שתפיצו את השנאה הזאת בשמה. אנחנו אוהבים את כולכם".

View this post on Instagram

I am looking back today at the start of The OTRII tour, one year ago. It was a place of joy, unimaginable entertainment from two of the best performers in the world, and a place of love. Every single day on that tour I saw love. Which is why I also want to speak here to the beautiful BeyHiVE. I know your love runs deep but that love has to be given to every human. It will bring no joy to the person you love so much if you spew hate in her name. We love you.

A post shared by Yvette Noel-Schure (@yvettenoelschure) on

View this post on Instagram

When Becky’s trying to test your limits. #TheLimitDoesNotExist

A post shared by Saint Hoax (@sainthoax) on