כנראה שהמלכה אליזבת קוראת mako סלבס, אחרת קשה לנו להסביר את העובדה שהיא לפתע מצ'פרת את מייגן מרקל מכל כיוון.

רק לפני כמה ימים דיווחנו שמקורות המקורבים לארמון טוענים שלמייגן קשה להסתגל לחייה החדשים והיא מתגעגעת לחיים הישנים - וכעת היא זוכה לכבוד ותשומת לב מיוחדת מהמלכה.

The Duke of Cambridge, Prince Harry and Ms. Meghan Markle attended The Queen’s Birthday concert tonight. The Queen sat next to The Duke of Cambridge and The Prince of Wales at the @RoyalAlbertHall for the concert, which celebrates Her Majesty’s 92nd Birthday. Prince Harry then made a speech to mark the launch of @queens_commonwealth_trust, a new organisation created in The Queen’s name, of which Prince Harry is President. #QueensBirthday pa

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

כשנודע לראשונה על אירוסיה להארי, כבר עלו השערות שלמייגן יהיה תפקיד שקשור לעולם התרבות האנגלי, כדי שגם אם תוותר על הקריירה כשחקנית - היא לפחות תישאר בקרבת התחום. והנה, האירוע הרשמי הראשון המשותף אליו הלכה עם המלכה הוא חניכה של תיאטרון חדש.

A travelling Escort of the Household Cavalry Mounted Regiment lead the procession of The Duke and Duchess of Sussex through Windsor Town. The Household Cavalry are among several Armed Forces personnel with a special relationship with The Duke providing ceremonial support at the wedding and carriage procession #RoyalWedding

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

אבל זה לא הכל - הכבוד המיוחד באמת שקיבלה מייגן היא הזמנה להתלוות למלכה בנסיעה לאירוע ברכבת המלכותית הפרטית שלה. עד כמה כבוד? קייט מידלטון ואפילו הארי בעצמו לא זכו לנסוע מעולם ברכבת, בעוד הנסיך וויליאם עשה זאת פעם אחת בלבד, ביום הולדתו לפני 15 שנה.

הנסיעות ברכבת שמורות רק לדרגים הגבוהים ביותר של משפחת המלוכה - המלכה עצמה, פיליפ, צ'רלס וקמילה. אם היינו קייט, היינו כנראה מתים מקנאה.