יממה עברה מאז שהתפוצצה בציבור הדרמה הכי דרמטית בעולם כרגע - כי עם כל הכבוד לאיחוד של גנץ ולפיד, הוא עדיין קריטי פחות מהפירוק של קלואי-טריסטן-קיילי-ג'ורדין - ועכשיו מתחילים להתבהר הריקושטים הצפויים והעצובים של הבגידה המשולשת. הם מתבטאים, כמובן, בצעד שמשול בעולמנו לשריפת כל חפציו של האקס: טקס הסרת העוקב.

זה התחיל עם קים, שהייתה הראשונה להפסיק לעקוב אחרי טריסטן תומפסון עם בגידתו הקודמת - וכעת מיהרה להעיף מהפיד שלה גם אותו וגם את ג'ורדין וודס. אחריה הגיעה גם קנדל, שהסירה עוקב מטריסטן אבל משום מה עדיין עוקבת אחרי ג'ורדין. קיילי, קורטני וקלואי עצמה, נכון לכתיבת שורות אלה - עדיין כוללות את צמד הבוגדים ברשימת הנעקבים האקסקלוסיבית שלהן.

View this post on Instagram

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) on

אלא שההתפתחות האחרונה בפרשה מגלה שאולי בכל זאת, אפילו בעולמן של בנות קרדשיאן-ג'נר, יש פעולות במציאות הממשית שמקבילות ואף מתעלות על התעלמות וירטואלית: אתרי הרכילות מדווחים בשעה האחרונה כי וודס ארזה את חפציה ויצאה מהבית של קיילי, בו התגוררה עם חברתה הקרובה ועם סטורמי וכונתה בפיהן "דודה ג'ורדין".

"היא חוזרת לבית של אמא שלה", הסביר ל-People מקורב לוודס. "קשה לה, היא מרוסקת, והיא הולכת הביתה להיות עם אמא שלה". כנראה בדיוק מה שאנחנו היינו עושים במצבה.

בינתיים, מוסיפים ומבהירים מקורות נוספים: "הקרדשיאנס ראו בה משפחה. תמיד מוזמנת להכל, תמיד עזרו לה. היא הייתה כמו אחות של קיילי, הן היו בלתי נפרדות, היא עזרה לה עם סטורמי. עכשיו כל המשפחה יותר מכועסת ונגעלת, וקיילי לא ממש יודעת מה לעשות, אבל מבינה שהיא לא יכולה לתת לה להישאר בסביבה".

View this post on Instagram

we’ve traveled lives together

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on