לא חשבנו שנגיע לנקודה בחיינו בה אנחנו מקנאים בילדה בת 6, אבל החיים מלאים הפתעות והנה אנחנו מקנאים בחיים של בלו אייבי קרטר.

קרטר, בתם של ביונסה וג'יי זי, היא אחת הילדות המסקרנות בהוליווד. היא עוד לא מתראיינת בעצמה, והפרטים על חייה מוצנעים, ברובם, על ידי ההורים שלה. ואתם יודעים שכשביונסה לא רוצה שתדעו משהו, אתם פשוט לא תדעו אותו.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

אבל דיווח חדש על חייה של בלו מתאר מציאות מפנקת ומושחתת למדי. היא והוריה מחלקים את חייהם בין החוף המערבי והמזרחי של ארצות הברית, ומבלים פרקי זמן משתנים באחוזות שלהם בלוס אנג'לס ובניו יורק.

היא מלווה מאחוזה לאחוזה על ידי שתי אומנות (לתאומים הזעירים, סיר ורומי, יש צוות נפרד של נני'ז משלהם), שהכינו אותה לבית הספר על ידי לימוד סוואהילית, צרפתית ואמנות. יו נואו, דברים שכל בת שש צריכה לדעת. ובאמת שאין מה לדאוג לחינוך של בלו; שכר הלימוד בגן החובה אליו היא נשלחת עומד על כ-29,000 דולר בשנה.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

נוסף על כך, בלו אייבי היא הפלאס וואן הקבוע של ביונסה וג'יי בגראמי, והגיעה כבר לשלושה טקסים ברצף. מי שבוחר לה את הבגדים לאירועים מתוקשרים הוא הסטייליסט מנואל מנדז. למקרה שתהיתם, מנדז הוא לא הסטייליסט של ביונסה ולא של ג'יי זי – לא, הוא מועסק על ידי המשפחה כדי לסגנן את האאוטפיטים של בלו בלבד. שווי הבגדים שהיא לובשת לאירועים האלה מוערך בעשרות אלפי דולרים, בהם שמלות שנשלחו חזרה למעצבים משום ש"לא היו מספיק מלכותיות".

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

וזה רק מתחיל. במהלך 2017, ביונסה וג'יי הגישו בקשה להפוך את השם "בלו אייבי" לסימן רשום, ונתקלו בסירוב משום שקיים כבר עסק מבוסס בשם הזה. הפתרון: להפוך את "בלו אייבי קרטר" לסימן רשום, בכוונה למתג את הזאטוטה ולמכור בשמה בגדים ומוצרי טיפוח לילדים.

קרטר הקטנה השתתפה גם בשני שירים של הוריה – Blue של ביונסה, שיצא ב-2013 ו-We Family של ג'יי זי, שיצא בקיץ האחרון. קטעי הדיבור והראפ של בלו אמנם קצרצרים, אבל היא זכאית בגינם לתמלוגים מכל השמעה או הורדה של השירים. כלומר, עוד הרבה לפני שיש לה עבודה (כי בכל זאת, מדובר בבת 6), יש לה כבר הכנסה צדדית. אמרנו כבר שאנחנו מקנאים?