חיכינו, ציפינו, קיווינו וזה סוף-סוף קרה: נורת' ווסט עשתה ראיון ראשון. בתם הבכורה של קים קרדשיאן וקניה ווסט מאירה את חיינו כבר יותר מארבע שנים בשלל פרצופים עצבניים ופוזות לצלמים, אבל רק עכשיו היא הסכימה לשבת ולענות על כל השאלות החשובות.

אוקיי, יש מצב שנסחפנו, אבל זה לא משנה את העובדה שזה באמת מה שקרה – נורת' ווסט הצטרפה אל קים בראיון למגזין Interview, וקיבלה כפולת עמודים משלה, בה ענתה על שאלות שנשלחו אליה על ידי ילדים מפורסמים אחרים. בין הילדים הנ"ל היו קאיה גרבר, בתה בת ה-15 של סינדי קרופורד; שון וג'יידן, בניה של בריטני ספירס וגם פנלופה דיסיק, בת הדודה של נורת' ובתה של קורטני קרדשיאן.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

קראנו את ראיון העומק הזה, ואנחנו שמחים להעביר לכם את עיקר הפרטים: בבית, נורת' עונה לכינוי החיבה "בַאבְסְ", והתוספת המועדפת עליה בפיצה היא "רק גבינה! גבינה, גבינה – הכל גבינה". מילים כדורבנות. הבנים של בריטני שאלו את נורת' מה השיר שהיא הכי אוהבת, ועזרו לחשוף ממצא מרתק – זה השיר Amazing, של אביה, קניה ווסט.

מילי בובי בראון, כוכבת Stranger Things, שאלה את נורת' מי נסיכת דיסני האהובה עליה ומי החברה הכי טובה שלה. התשובות, לפי הסדר, היו: "יסמין, כי אני אוהבת אותה" ו-"אמא". אוי, נו, די להיות מתוקה, אין לנו מקום בלב לעוד בת קרדשיאן. פנלופה דיסיק שאלה אם היא יכולה לישון בביתה של נורת' במשך ארבעה ימים, ולהביא איתה גם את גור הכלבים החדש שקיבלה. התשובה היתה "כן" נחרץ.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ולסיום, נורת' ענתה על השאלות שנוסחו על ידי אנדי וורהול, שייסד את Interview ב-1969. וורהול שאל מבעד לקבר "מה הצבע האהוב עליך", וזכה לתשובה "קשת". הוא שאל גם "מה יש לך בתיק", ונענה על ידי הזאטוטה: "צעצועים, ולפעמים קצת איפור כשאני הולכת לכנסיה". חשוב להיראות טוב בשביל אלוהים.