טיילור סוויפט *ממש* לא רוצה לדבר עם המעריצים שלה. אפילו לראות אותם בא לה ברע, והיא מוכנה לעשות כמעט הכל כדי להסתתר מפניהם. בסוף השבוע מילאה סוויפט את חובה ה-BFFית, ושירתה כשושבינה בחתונה של חברתה, אביגיל. הטקס נערך בכנסיה במרתה'ס ויניארד, אי קיט באזור החוף המזרחי של ארצות הברית.

A post shared by You & Your Wedding (@youyourwedding) on

A post shared by INDIAN SWIFTIE  (@luvtswizzle_13) on

צלמי פפראצי נהרו אל האזור כדי לנסות לצלם את סוויפט, שבשנה האחרונה נמנעה מאירועים תקשורתיים ומרשתות חברתיות. בשבועות האחרונים עשתה סוויפט קאמבק – היא שחררה שני סינגלים מתוך אלבום חדש, והוציאה גם קליפ סולו ראשון מזה שנתיים.

לא רק צלמים קפצו על ההזדמנות להציץ בטיילור ולבדוק אם היא עדיין בחיים, ורזה, ובלונדינית עם פרצוף תמידי של חוסר שביעות רצון. גם מעריציה הופיעו במרתה'ס ויניארד, וקיוו למפגש חטוף עם הכוכבת, רק שהיא לא היתה לגמרי בעניין.

עוד לפני שיצאה מהכנסיה, מתחו שומרי הראש של סוויפט יריעות בד שחורות כדי להסתיר אותה מעיני הציבור. המעריצים, בתגובה, החלו לשרוק בוז לסוויפט, וקראו לה, "תכבדי את המעריצים שלך!". אי אפשר לראות את טיילור בעצמה בסרטון, אבל שימו לב לרגע היציאה שלה – ניתן לראות את המטריה המזדקרת, שנושא איש צוות נוסף של טיילור, ומיד אחריה את המטריה של טיילור עצמה.

חשוב לציין - סוויפט נכחה באירוע פרטי, ומובן בהחלט שלא תמיד בא לה להצטלם. עם זאת, בואו ניקח בחשבון שהגיעו איתה כמה וכמה אנשי צוות, ונראה שהיא והפמליה הבינו וידעו שמעריצים מחכים לה בחוץ, בגשם. ובכלל, פרגוד שחור? מי מלבד מייקל ג'קסון בימיו המטורללים מתחבא מאחורי פרגוד? אנחנו יכולים לסלוח לטיילור סוויפט על הרבה דברים, אבל על כך שגרמה לנו להקליד את המילה 'פרגוד' לא נסלח לה לעולם.