מצאנו את האישה האמיצה ביותר בעולם. למען האמת, אנחנו לא יודעים מה הזהות שלה, אבל אנחנו יודעים שהיינו מוכנים לקפוץ ממטוס, לשחות עם כרישים וללכת על גחלים לפני שהיינו מעזים לעשות את מה שהיא עשתה.

הקומיקאית טיפאני האדיש סיפרה על אשת המיסתורין הנועזת בראיון השבוע, והנה מה שקרה: בדצמבר האחרון, האדיש הגיעה להופעה של ג׳יי זי ועקב הסטטוס החדש שלה כסלב, היא הוזמנה לאפטר פארטי, שם ניגשה אליה ביונסה והציגה את עצמה כך: ״היי, אני ביונסה״. כן, מזהים. האדיש התלהבה, העלתה סלפי עם הדיווה וסיפרה שהיא אמרה לה ליהנות.

עכשיו מגיע החלק האמיץ - האדיש מספרת שבזמן שהיא שוחחה עם ג׳יי זי, ניגשה אליהם שחקנית הוליוודית נוספת, שאת שמה היא לא חשפה, ופלירטטה עם הראפר, כולל לשים לו יד על החזה. כן, ממש כך. כאילו מעולם לא שמעה או צפתה ב״למונייד״ ולא יודעת שעם הזוגיות של בי וג׳יי לא מתעסקים.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

האדיש הוסיפה שביונסה, שכנראה ממש לא בעניין של להיות שוב האישה הנבגדת (כי מה, עוד אלבום קונספט?!), דהרה לעבר אותה שחקנית אלמונית עם אש בעיניים. ״היא הייתה כזה ׳ביץ׳!׳״, סיפרה האדיש. ״טוב, היא לא באמת אמרה את זה, אבל כל שפת הגוף שלה שידרה ׳תעיפי את היד שלך מהחזה של הגבר שלי׳״. צפו בתיאור היפה של טיפאני לסיטואציה:

What actress do you think #TiffanyHaddish was referring to? & can you picture #Beyonce doing this?  (#jayz)

A post shared by the Jasmine BRAND (@thejasminebrand_) on

@beyonce was telling me that my wig was slipping....  But for real she told me to have fun and I DID! #SHEREADY #thelastblackunicorn #beyonce

A post shared by Tiffany Haddish (@tiffanyhaddish) on