סוף השבוע האחרון אולי היה קפוא פה, אבל במרחק של כמה שעות טיסה מאיתנו היה לוהט במיוחד, כשסלינה גומז והבויפרנד החדש שלה דה וויקנד חיזקו את שרירי הפנים שלהם בחופשה רומנטית ראשונה.

השניים, שלפי השמועות מטפחים משהו שהוא יותר מאפלטוני כבר כמה שבועות טובים פלוס, נצפו זוגיים ודביקים לראשונה, כשמצלמות הפפראצי הצליחו לתעד אותם מתמזמזים אחרי בילוי רומנטי מחוץ למסעדה.

עכשיו מגיע שלב שדרוג היחסים המתבקש כשהשניים לא רק החלו לעקוב אחד אחרי השנייה ברשתות החברתיות, אלא גם החליטו שהם מספיק זמן ביחד כדי לטוס לחופשה זוגית ראשונה.

דה וויקאנד וסלינה גומז, ינואר 2017 (צילום: Mega מקור: מאקו)
ממי בול ככה כדי שיתעדו לי את הוודג' כמו שצריך | צילום: Mega מקור: מאקו

האקסית המיתולוגית של ג'סטין והאקס המיתולוגי של בלה חדיד, בילו את סוף השבוע האחרון בונציה, כשהצלמים הצליחו לתעד את סלינה (24) משעינה עליו ראש, מחבקת אותו, ובאופן כללי נצמדת אליו כמו נערה מאוהבת וזה עוד לפני התמונות שלהם מתנשקים במסעדה אחרי ארוחה רומנטית ומטיילים יד ביד במוזיאון.

דה וויקאנד וסלינה גומז, ינואר 2017 (צילום: Mega מקור: מאקו)
מה שחשוב זה שבאתם למוזיאון! | צילום: Mega מקור: מאקו

גומז אפילו העלתה סרטון של דה וויקנד (26) על סירה בתעלת ונציה לחשבון האינסטגרם שלה עם אמוג'י מחייך עם לבבות, אבל מיהרה להוריד את מחוות האהבה המתוקה באותה מהירות כמעט שבה עלתה. מתים לשמוע את שירי השנאה שג'סטין הולך לכתוב על זה.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגר