מאיזה גיל זה לגיטימי לקרוא לילדים דושים? סתם מתעניינים, זה לא קשור לשום דבר קונקרטי ובטח לא לברוקלין בקהאם. הבכור לבית בקהאם, יורש העצר של ויקטוריה ודיוויד יחגוג בקרוב 18. כדי לציין את המאורע הזה הוא יעשה מה שכל בן 18 עושה – לא, לא יטוס לאיה נאפה ויתהפך עם טרקטורון, אלא יוציא ספר צילומים. כדי לקדם את הצעד החשוב הזה, הוא מופיע על שער גיליון האביב של מגזין Wonderland. בקהאם ג'וניור גם התראיין בגיליון הנ"ל וסיפר כי במשך שנים ארוכות בכלל לא הבין את מצבם החברתי של הוריו.

ברוקלין בקהאם, פברואר 2017 (צילום: instagram)
סלפי עם אמא - ברוקלין ודיוויד בקהאם | צילום: instagram

"בכלל לא ידעתי שהם ביג דיל עד גיל 13", סיפר ברוקלין. "הלכתי למשחק כדורגל והאנשים שם צעקו את השם של אבא שלי. חשבתי 'מה?! או מיי גאד'. אני לא רואה אותם ככה". לא יודעים מה לומר לך, ברוקלין, אנחנו זוכרים אותך על שטיחים אדומים כבר ב-2010 (כלומר כשהיית בן פחות מ-11), אבל היי, אולי חשבת שזה חלק מתהליך התבגרות נורמלי.

דיוויד וברוקלין בקהאם, 2010 (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
התבגרות רגילה - ברוקלין ודיוויד על השטיח האדום ב-2010 | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

ברוקלין הפנים בסופו של דבר שהוריו מהווים את אחד הזוגות המפורסמים ביותר בעולם, ונראה שעכשיו נוח לו יותר לנצל את הסטטוס הזה. כך למשל, במהלך השנה שעברה הוא יצא עם השחקנית קלואי-גרייס מורץ ("קיק-אס", "שכנים 2") עד פרידתם ה... מצערת? אוקיי, מצערת, בסוף קיץ 2016.

ברוקלין בקהאם וקלואי גרייס מורץ (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
סול-מייטס - בקהאם וקלואי גרייס מורץ | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

אם אתם צמאים לעוד חומרים של בקהאם הצעיר או סתם נהנים משמחה לאיד, אנחנו ממליצים על סרטון האקסטרים הבא שפורסם בחשבון האינסטגרם שלו:

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

אל חשש, ברוקלין שבר אמנם את עצם הבריח אבל הוא מחלים כמו גדול. כמו כן, יש לו יותר מ-9.3 מיליון עוקבים, אז הבדיחה בעצם על חשבוננו.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם