הוסיפו לעצמכם לרשימת מטרות להגשים לפני המוות את הפריט הבא - להיות חברים של ראפר מצליח. אם אפשר - של ג׳יי זי. למה? כי מתברר שבן זוגה של אלוהים - סליחה, ביונסה - ממש אוהב לבזבז את הדולרים שלו על חברים. ודולרים לא חסרים לו, ברוך השם.

השבוע הוא יצא לחגוג יום הולדת לחבר קרוב וקולגה בשם חואן פרז, שהוא הנשיא של סוכנות הספורטאים Roc Nation - עוד אחד מהעסקים הרבים שג׳יי זי הקים בעצמו. הפמליה יצאה להסתובב במנהטן וג׳יי זי פירגן ושילם את החשבונות הנאים. מה זה נאים? היכונו להתעלף.

החגיגה התחילה במסעדת זומה, שם שילמו 13 אלף דולר על ארוחת ערב. לאחר מכן המשיכו לדאון טאון של מנהטן לדרינקים, והזמינו אלכוהול בשווי 9000 דולר. בשלב הזה נותרו רק שישה מהם, ובכל זאת הם הזמינו 40 בקבוקי שמפניה ושילמו עליהם מחיר מלא, ללא הנחת סלב. מדהים מכך - מדובר בשמפניה של מותג ששייך גם הוא לג׳יי.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

אבל למה להסתפק בעשרים אלף דולר כשיש כמות מזומנים בלתי נגמרת? ג׳יי החליט לפנק את כל השולחנות בבר בבקבוקים, והמלצר ההמום שנתן לו את החשבון בסוף הערב קיבל אותו חזרה עם טיפ כל כך גדול, שהוא לא יכול שלא לפרסם את התמונה ברשתות החברתיות. יחד עם טיפ של 11 אלף דולר (!), השורה התחתונה של החשבון הייתה 91,135 דולר. בעצם, עזבו להיות חברים של ראפר מצליח, נראה שפשוט צריך לדעת איפה למלצר.