איך אפשר לכעוס על ג'סיקה סימפסון, איך? מדובר באישה שאין בה אטוֹם אחד של רוע. או של מוח, אבל זה כבר עניין אחר. סימפסון העלתה לאינסטגרם תמונות של מקסוול דרו, בתה בת ה-5, כשהיא רוכבת על קורקינט בבגד ים והוסיפה קאפשן על זהירות בדרכים:

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

תגובות הגולשים, לעומת זאת, התייחסו פחות לקסדה הנדרשת ויותר לתלבושת של מקסוול ולתנוחה בה הילדה מדגמנת. בין ההערות שנכתבו כתגובות לתמונה היו: "היא נראית צעירה מדי לתנוחה כל כך סקסית" ו-"אם הייתי דמות ציבורית, אף פעם לא הייתי מפרסמת תמונה כזאת. אף פעם! ...תסירי את זה מיד". גולשים נוספים כתבו "אמא שלה צריכה להתבייש... אבל מצד שני, ג'סיקה טיפשה יותר מארגז מלא אבנים" ו-"אל תשנאי אותנו כי אנחנו לא אוהבים לראות את הילדה שלך בתנוחה פרובוקטיבית. לא מתאים לגילה". הסבלנים שבמגיבים ציינו את הסכנות שבפרסום תמונות של ילדים ברשת, וכתבו שהם "מודאגים בגלל פדופילים".

וכמו בכל שערוריית רשת, היו גם מי שתמכו בג'סיקה וגינו את התוקפים. "היא ילדה קטנה שנהנית מהחיים... גם לי היה ביקיני בגיל הזה", כתב גולש אחד, ואחר הוסיף: "יש כל כך הרבה בעיות אמיתיות בעולם... זאת ממש לא אחת מהן". נבירה זריזה באינסטה של ג'סיקה מוכיחה שני דברים. הראשון, שמקסוול דרו היא אחת הילדות הכי מתוקות בהוליווד, והשני הוא שלכל הפחות היא עקבית בפוזות –

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם