קיילי וקלואי בהריון
הופה! קלואי וקיילי | צילום: אינסטגרם

קיילי ג'נר, שועלה ממולחת שכמוה, הצליחה למשוך אליה את כל תשומת הלב על אף שנשבעה שהיא בכלל רצתה שיעזבו אותה לנפשה. אמש, בישרה ג'נר שהשמועות על הריונה, שמתגלגלות ומופצות כבר יותר מארבעה חודשים, אמיתיות לגמרי, וג'נר ילדה בת בכורה  בסוף השבוע שעבר.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

מי שליוו את קיילי לאורך כל הדרך היו בנות משפחתה המפורסמות – קים, קנדל, קריס וכו' – אך מי שיכלה להעניק לה את התמיכה האינטימית ביותר היא קלואי קרדשיאן. ואיך אמרה שרה נתניהו: למה??? כיוון שקלואי בעצמה נכנסה להריון ראשון, ועברה חלק ממנו במקביל לאחותה החורגת.

כדי לפרגן לקיילי על החשיפה, הלידה ובאופן כללי על היותה גאונת יחסי ציבור שהצליחה לשמור את ההריון כסוד סודי ביותר, קלואי העלתה לאינסטה תמונה משותפת לה ולקיילי:

Congratulations My Sweet Kylie! What a magical ride it's been! I'll miss you bumping along with me. Never in a million years did I think we would do this together but it's been that much more special because of it. God is so great!! He had His plan all along! I love you little mama  love big mama

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

נמסתם? כי אנחנו כבר שלולית הורמונלית שמרוחה על הכיסא במשרד. "קיילי המתוקה שלי! איזה מסע קסום זה היה", כתבה קרדשיאן בפוסט שצבר קרוב ל-6 וחצי מיליון לייקים בפחות מ-12 שעות. "בחיים לא הייתי חושבת שנעבור את זה יחד, אבל זה היה הרבה יותר מיוחד בגלל זה... אני אוהבת אותך, מאמה קטנה". על פי דיווחיה שלה, קלואי צפויה ללדת בעוד כחודשיים.

תמונה נוספת של קיילי וקלואי, בייבי באמפ אל בייבי באמפ, הופיעה לרגע גם בסרטון שקיילי העלתה ליוטיוב. הסרטון מלווה את ג'נר, חברותיה ובני משפחתה לאורך ההריון – מרגע הגילוי אחרי בדיקת ההריון ועד בואה של התינוקת לעולם בחדר הלידה. אל תכעסו עלינו בגלל האיכות הרעועה, לא אנחנו בחרנו לצלם את ההריון של קיילי כמו התחלה של סרט אימה.

קיילי וקלואי בהריון