לקונרד הילטון, AKA אחיה הצעיר של פריס, היה סוף שבוע עמוס במיוחד שהסתיים במעצרו, בשבת לפנות בוקר. קונרד נתפס על ידי המשטרה כשהוא בתוך מכונית בנטלי, ששייכת לאביה של בת זוגו לשעבר, האנטר דיילי סלומון.

קונרד ניסה לפרוץ לביתם של הוריה של האנטר בניסיון ליצור איתה קשר, לאחר שהאנטר הוציאה נגדו צו הרחקה בחודש שעבר.

Getty Images (צילום: David Buchan, GettyImages IL)
נראה נסיך - קונרד הילטון | צילום: David Buchan, GettyImages IL

זו לא ההיתקלות הראשונה (או השניה או השלישית) של הילטון ג'וניור עם המשטרה. לפני שנתיים הוא נעצר בחשד דומה: שהפר את אותו צו הרחקה שהאנטר הוציאה נגדו. לפני כן, נגזרו עליו שישים יום בכלא לאחר שנתפס והורשע באחזקת סמים מסוגים שונים, והוא גם נקנס בעבר על עבירות שונות, בהן תקיפת אנשי צוות אוויר על מטוס והשתתפות במרדף משטרתי. אמאל'ה, ואנחנו חשבנו שפריס היא הילדה הרעה.

מימין לשמאל: ברון, פריס, ניקי וקונרד הילטון -

A post shared by Nicky, Kathy & Paris Hilton❤ ✨ (@hiltonempresses) on

ואם אתם חושבים שאין יותר טראש מהסיפור של הילטון כרגע, רק חכו. האנטר, החברה האומללה שמנסה להרחיק מעליה על קונרד כבר שנתיים, היא בתם של השחקנית אי. ג'יי דיילי מבן זוגה לשעבר- ריק סלומון.

סלומון, שחקן פוקר מקצועי, ידוע בעיקר ברקורד הרומנטי שלו בהוליווד, והיה נשוי בעבר גם לשאנן דוהרטי ולפמלה אנדרסון, פעמיים. כן-כן, הוא היה צריך להתחתן עם פמלה אנדרסון פעמיים כדי להבין שהם לא מנט טו בי.

וזה עוד משתפר: ריק סלומון הוא השותף לקלטת הסקס המפורסמת של... נכון מאוד, פריס הילטון בעצמה. לכן נעשה פה סדר ונגיד: קונרד הילטון יצא עם הבת של האיש ששכב עם אחותו, ועוד צילם את זה.

קלאסה לאורך כל הדרך. עוד לא ברור אם האנטר ומשפחתה יגישו תביעה נגד קונרד, וממילא נראה שצעדים משפטיים לא משפיעים עליו יותר מדי. בחזית שחשובה באמת - הרשתות החברתיות של קונרד - נרשמה הדממה, וחשבונות האינסטגרם והטוויטר שלו נמחקו.

A post shared by Новости Шоу Бизнеса (@celeb_novosti) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם