אנחנו כבר יודעים שהחיים של סיימון קאוול טובים, אבל מדי פעם נחמד להיזכר שהם מאוד טובים, ואז להתחיל לקנא, ליפול אל תוך מערבולת של רגשות סותרים ולצאת ממנה חזקים ומבולבלים יותר. מניסיון. קאוול מבלה בימים אלה בקאבו סן לוקאס במקסיקו, שם הוא הוא נרגע מההשתתפות התובענית ב- America's Got Talent, ריאליטי הכשרונות בו הוא מכהן כשופט. אגב, כשאנחנו אומרים 'תובענית', אנחנו הכי ציניים שיש.

A post shared by Neptunes Boutique (@neptunes_miami) on

קאוול יצא לנופש הזה עם בת זוגו בארבע השנים האחרונות, לורן סילברמן ועם טרי סימור, מנחת טלוויזיה בריטית שהיתה בעצמה בת הזוג של קאוול במשך שש שנים. אגב, סיימון פגש את לורן לראשונה בחופשה, וכשהיא בעצמה עוד היתה נשואה לגבר אחר. רק אומרים.

סיימון קאוול, אוגוסט 2017 (צילום: Splash News)
מה שקורה במקסיקו - סיימון, לורן וטרי | צילום: Splash News

בכל מקרה, קאוול וסימור דיברו בעבר על הפרידה הידידותית שלהם, וציינו שנשארו בקשר טוב גם אחרי שהפסיקו להיות בני זוג. קאוול התבטא בעבר בנושא, ואמר שהוא נהנה לשמור על קשר עם אקסיות, במידת האפשר. "כל אחת מהן רוצה להיות מספר אחת והן מאוד טריטוריאליות כלפיי", אמר בדושיות אופיינית. "אני אוהב את המאבק הזה, כי אחרת היו לי חברוֹת מאוד משעממות". התבטאויות מגעילות בצד, אנחנו שמחים לראות אקסים שמצליחים להמשיך הלאה בלי לשרוף את הגשרים.