גל גדות  (צילום:  adomeitfilm, instagram)
צילום: adomeitfilm, instagram

תארו לכם עולם בלי גל גדות. פחד אלוהים. אנחנו לא מדברים על התרחיש בו גדות לא היתה נולדת בכלל, אלא על המצב המדומיין בו היא לא היתה נוסעת ללוס אנג'לס, לא קוטפת את תפקיד וונדר וומן בסרט המצליח ולא הופכת לאחת הכוכבות הכי מדוברות בהוליווד. אמאל'ה, נכון?

אבל המציאות הזאת לא היתה רחוקה כל כך. בראיון לגיליון החדש של מגזין "גלאמור", מספרת גדות שלפני שלוהקה ל-"וונדר וומן" היא שקלה ברצינות לפרוש ממשחק ולעזוב את אל. איי. "לפני 'וונדר וומן' חשבתי לעזוב את לוס אנג'לס ולא לחזור אליה לעולם", אמרה. "לבן הזוג שלי יש המון עבודה בתל אביב, והיתה לנו ילדה", סיפרה (הילדה אלמה, אגב, זכתה השנה באחות קטנה בשם מאיה). "היה מלחיץ מאוד לקחת אותם לאל. איי ולהתחיל לחפש עבודה".

גל גדות (צילום:  adomeitfilm, instagram)
רצתה לפרוש ממשחק. גדות | צילום: adomeitfilm, instagram

גדות סיפרה על תהליכי המיונים השוחקים בהוליווד, שגרם לה עוגמת נפש רבה. "את הולכת לאודישן, ואז לאודישן שני ושלישי, ואז לטסט מול מצלמה וכולם אומרים לך שהחיים שלך ישתנו אם תקבלי את התפקיד – ואז זה לא קורה... הגעתי לנקודה בה לא רציתי לעשות את זה יותר".

"חשבתי לעצמי, 'למה אני עושה את זה?'. אמרו לי 'לא' פעם אחר פעם, חשבתי 'לְמה אני טובה בכלל?' ואז הגיעה וונדר וומן". כשנשאלה מה היתה עושה במקום, גדות ענתה: "הייתי נשארת בישראל, עובדת פה ושם כשחקנית, חוזרת לאוניברסיטה ועושה משהו אחר".

גל גדות לא יורדת מהכותרות (צילום: גיא פינס, שידורי קשת)
סטודנטית מצטיינת - גל גדות | צילום: גיא פינס, שידורי קשת

"את משכנעת את עצמך לעשות כל מיני דברים – 'אני אהיה עורכת דין, אוכל להשכין שלום ולעזור לאנשים להגיע להסכמים", אמרה גדות, שהתחילה תואר במשפטים ופרשה ממנו אחרי שנתיים כדי להתמקד בקריירת משחק.

"אבל בחיים עצמם, עורכי דין מתמודדים עם קונפליקטים כל הזמן. קונפליקטים לא טובים לי. אני טיפוס של זן והרמוניה. אז אני שמחה שזה לא הסתדר. הייתי הופכת לעורכת הדין הכי מחורבנת בעולם". שמחים שדבקת במטרה, על אף שהיינו שמחים באותה מידה לבוא אליך למשרד לייעוץ משפטי.

A post shared by JaronVarsano (@jaronvarsano) on