אולי לא שמתם לב, אבל כל משפחת קרדשיאן בהריון כרגע. וזה לא כמו זוגות שאומרים "אנחנו בהריון" כשרק אחת מהם נושאת ברחמה ילד, אלא פשוטו כמשמעו – יש כרגע שלושה תינוקות קרדשיאנים בתהליכי ייצור. קים קרדשיאן ובן זוגה, קניה ווסט, נעזרים בימים אלה בשירותיה של פונדקאית שנושאת עבורם את ילדם השלישי.

קיילי ג'נר, האחות הצעירה במשפחה, נמצאת – על פי דיווחים עיקשים למדי שהחלו בשבוע שעבר – בחודש החמישי להריונה, וצפויה ללדת בת לקראת סוף השנה האזרחית. והבוקר התבשרנו שגם קלואי קרדשיאן במועדון ההריון, והיא בחודש שלישי עם תינוק ראשון מבן זוגה, טריסטן ת'ומפסון.

התגובה הראשונה שלנו היא "אוי, אלוהים, 2018 תתיש אותנו", אבל התגובה השניה היא: "רגע, זה לא נראה לכם חשוד?". כמה מקרים של שלוש אחיות הרות בו זמנית אתם מכירים, בהנחה שאתם לא חיים באופרת סבון?

בהתאם, הרשת מתפוצצת מרוב תאוריות קונספירציה שמנסות לעשות קצת סדר בטירוף המשפחתי הזה.

נתחיל בכמה הבהרות: כל ההריונות הנ"ל עדיין לא אושרו על ידי הנשים שנושאות אותם, כביכול. אף אחת מהקרדשיאנ'ס עוד לא עשתה את המהלך על שם ביונסה והעלתה לאינסטגרם תמונה שלה מלטפת בייבי-באמפ כדי לאשר שהיא אכן בהריון. גם קריס ג'נר, אמן של כל השלוש, סיפקה תגובה מתחמקת כשנשאלה על ההריון של קיילי.

אבל העובדה שעוד לא קיבלנו אישור רשמי לא תעצור אותנו מלהאמין לקנוניות, נכון? מהן כמה עובדות לעומת העונג שבתאוריית קונספירציה. והתאוריה הראשונה גורסת שאין בכלל שלושה הריונות מקבילים אלא שניים בלבד. מעריצים רבים חושבים שקיילי, קלואי או אפילו שתיהן יחד, נושאות ילדים עבור קים. קים בעצמה סיפרה שנאלצה לוותר על כניסה להריון שלישי, כיוון שהיא סובלת משליה נעוצה, תסמונת רפואית שמסכנת אותה בעת הלידה, ועלולה לגרום לה לדימומים קשים.

זהות הפונדקאית של קים וקניה נותרה מעורפלת. ידוע שזו אישה בשנות העשרים לחייה, שהיא בריאה, ושהיא תתוגמל בנדיבות. מי בריאה למדי ובדיוק חגגה 20? נכון מאוד, קיילי ג'נר.

ונכון שקלואי היא האדם הכי בריא שראינו בחיינו (פיזית. אנחנו לא חותמים על בריאותה הנפשית של אף חברה בשבט הזה), אבל היא כבר לא בשנות ה-20 שלה, מה שלא לגמרי מתיישב עם התאורים של הפונדקאית של קים, אבל היי, זו לא תהיה הפעם הראשונה שהן מעורבות בשקרי יח"צ, אז אין לדעת.

התאוריה השניה בנוגע לשני ההריונות נוגעת בפרנסתן של האחיות קרדשיאן-ג'נר. השמועות על שני ההריונות (של קיילי וקלואי) קרו בשבוע בו צוינו אירועי העשור לעלייתה של התוכנית "משפחת קרדשיאן". זה גם השבוע בו מסתיימת תוכנית-הבת, "החיים על פי קיילי", שעקבה אחר חייה הלא מרתקים בעליל של מיס ג'נר.

A post shared by READalityTeaV (@readalityteav) on

בעוד "משפחת קרדשיאן" נחשבת לסוס רייטינג יציב, שמספקת עוגן צפיה עיקרי לערוץ E!, "החיים על פי קיילי" נחשבה לכישלון. נוסף על הביקורות הגרועות שספגה, התוכנית של קיילי זכתה בשיאה לרייטינג של 1.1 מיליון צופים. זהו נתון ש"משפחת קרדשיאן" עקפה כבר לפני תשע שנים, וכמות נמוכה אפילו מכמות הצופים בריאליטי של רוב קרדשיאן ובלאק צ'יינה. ולהפסיד לרוב קרדשיאן זה כבר ממש מביך.

על כן, מעריצים רבים משוכנעים שהטיימינג בדבר הודעות ההריון הוא לא עניין מקרי. "קיילי נהרסה מהרייטינג של התוכנית שלה", סיפר מקורב למשפחה לאתר Radar, "היא ידעה שהיא צריכה משהו גדול כדי לזכות בעונה שניה". ומה יותר גדול מבטן הריון? נכון: שתיים כאלה. עלילות הריון זוכות לרייטינג גבוה באופן די עקבי בז'אנר הריאליטי, ורייטינג גבוה פירושו חידוש לעונה נוספת, כולל עלייה בשכר.

A post shared by King Kylie (@kingkylieljenner) on

בנות קרדשיאן חידשו את החוזה שלהן עם E! לפני כשנתיים, בעסקת ענק ששוויה 100 מיליון דולר. אם הן רוצות להגיע למשא ומתן ב-2019 כשהן חמושות בנתוני רייטינג טובים, שיעזרו להן לקבל עסקה טובה עוד יותר – עלילת הריון משלושת יכולה לעזור להן מאוד. כפי שכתב משתמש אחד בטוויטר, "קלואי קרדשיאן בהריון. התוכנית של קריס ג'נר לציון עשור ל"משפחת קרדשיאן" יוצאת לדרך".