אלה ידיעות מהסוג שאנחנו שונאים לדווח. מלאני בראון, מאז ולתמיד סקרי ספייס (ובימים אלה שופטת בריאליטי America's Got Talent), נפרדת בימים אלה מבן זוגה זה עשור – סטיבן בלפונטה.

בשבוע שעבר דיווחנו על הגירושים, ועל פרט אחד מכוער במיוחד מחיי הנישואים של השניים – התקרית בה בלפונטה חבט בכלב המשותף שהשניים גידלו. אבל התקרית הזו, מתברר, היתה רק קצהו של קרחון מבעית.

במסמכי הגירושים שהגישה, בראון כינתה את בן זוגה לשעבר "מאוד תוקפני, עוין ואלים", וחשפה שבלפונטה החל להכות אותה כבר בשנים הראשונות לנישואיהם.

אתרי רכילות מסביב לעולם מיהרו לפשפש בארכיון התמונות ולשלות ממנו תמונות רבות של מל בי כשהיא חבושה או כשעורה מכוסה סימנים כחולים. את התמונה שבתחילת הכתבה, היא צירפה בעצמה למסמכי הגירושים, כהוכחה לחבלות שספגה.

מל בי עם תחבושת (צילום: Grey Wasp/Blue Wasp/Splash News, Splash news)
בראון עם תחבושת על פניה | צילום: Grey Wasp/Blue Wasp/Splash News, Splash news

הזמרת סיפרה שניסתה לסיים את היחסים ביניהם, אולם בלפונטה איים שאם תעזוב אותו הוא יפיץ סרטונים אינטימיים בהשתתפותה. ההתעללות המינית שעברה בראון, כללה גם את מה שהיא כינתה "יחסי מין סדיסטיים", ואמרה שבלפונטה כפה עליה לקיים יחסי מין בשלישיה עם נשים נוספות.

הטענות האלה, אגב, הועלו באופן שונה על ידי בלפונטה עצמו, שלאחר תביעת הגירושים טען דווקא כי בראון נפרדה ממנו כיוון שרצתה להמשיך לשכב עם נשים, והוא היה זה שהתנגד.

"תמותי, כלבה!"

עבור בראון, נקודת האל-חזור הגיעה בשנת 2014, כשגילתה שבן זוגה הכניס להריון את האומנת של ילדיהם. בלפונטה הציע שהנני תישאר איתם בבית, אולם בראון התעקשה שהיא תעזוב, ובני הזוג שילמו לה דמי שתיקה ורווחה של 300,000 דולר. במהלך הוויכוחים שסבבו את עזיבתה של האומנת, בלפונטה נעל את בראון בחדר, איים עליה וצעק "תמותי, כלבה".

A post shared by Mel B (@officialmelb) on

כמו כן, בראון טענה שבלפונטה לקח את הדרכון שלה, כדי שלא תוכל לחזור לאנגליה (שם נולדה). מעשה זה כאב לה במיוחד, לטענתה, כיוון שאביה של בראון היה חולה תקופה ארוכה, והיא לא יכלה להגיע לביתו ולסעוד אותו.

האב נפטר השנה, בתחילת חודש מרץ. בלפונטה הגיב להאשמות של מל בי, ואמר: "אני המום מהאישומים האלה, אבל זה כל מה שהם... זה האשמה ועוד האשמה. ניפגש בבית המשפט". השניים גידלו יחד שלוש בנות - בת משותפת, ושתי בנות נוספות ממערכות יחסים קודמות של בראון.

A post shared by Mel B (@officialmelb) on

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם