דולי פרטון, 2017 (צילום: AdMedia / Splash News, Splash news)
אמביציה בלונדינית - פרטון | צילום: AdMedia / Splash News, Splash news

דולי פרטון חגגה לא מזמן 71. וכמו כל מוזיקאית מוערכת, עם חמישה עשורים של יצירה פורצת גבולות מאחוריה והפיכתה לאייקון תרבותי – אנשים לא יכולים להפסיק לדבר על איך שהיא נראית. שזה מבאס אבל גם בסדר, חלקית, כי פרטון בדרך כלל קופצת ראשונה על ההזדמנות ללעוג (באהבה) למראה הבובתי שפיתחה עם השנים.

פרטון מעידה על עצמה שעברה את הניתוח הקוסמטי הראשון שלה בגיל 20. "בגלל הבוטוקס והזרקות המילוי, בשילוב הניתוחים שכבר עשיתי", סיפרה הכוכבת בראיון, "הפנים שלי פחות או יותר מחזיקים את עצמם. אני לא רוצה להיראות יותר מדי מלאכותית". 


אבל יש מי שחושב אחרת, והמישהו הזה הוא הפלסטיקאי לייל בק, שמתפרנס, בין השאר, מהשתתפות בפאנלים טלוויזיוניים בהם הוא מכריע אם האף החדש של כוכבנית זו או אחרת מתאים למבנה פניה.

"לדולי יש הופעה מורעלת, זה מראה מעורר דאגה", אמר. "יש קו דק בשימוש בבוטוקס – אם עושים זאת כמו שצריך, המטופל נראה רגוע, אבל כשזה משובש, העניינים נראים מוזר, והיא דוגמה לכך".

דולי פרטון, 1977 (צילום: Splashnews)
תמונת הלפני - פרטון ב-1977 | צילום: Splashnews

אגב אנשים שלא ממש שאלנו לדעתם, מקור המקורב לאגדת הקאנטרי סיפר לאתר Radar שפרטון שוקלת להקטין גם את החזה המפורסם שלה. "דולי סובלת", אמר המקור, "אבל היא חוששת שאם תקטין [את שדיה] המעריצים ינטשו אותה". כמעריצים, אנחנו יכולים להבטיח שנאהב את דולי גם עם שקית על הראש.

דולי פרטון, 2017 (צילום: Rick Davis / Splash News, Splash news)
אזהרה: הוודג' מורעל | צילום: Rick Davis / Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם