השנה תיכף 2039 ואנשים עדיין שואלים את ג'יי זי על הבגידה בביונסה. יו נואו, הבגידה שהולידה את האלבום "Lemonade" ונתנה לכולנו לגיטימציה לעמוד על גג של מכונית ולרסק לה את השמשה עם מחבט בייסבול. ההבדל הוא שעכשיו, כמעט שנתיים אחרי האלבום ההוא, ג'יי זי עונה.

בראיון עם ה"ניו יורק טיימס", ג'יי זי חרג ממנהגו ודיבר בכנות על המעילה באמון של בת זוגו. "הדבר הכי קשה זה להבחין בכאב שאתה גרמת על פניו של מישהו, ואז להתמודד עם זה", אמר. "אבל המקום הכי טוב הוא בדיוק במרכז הכאב. ושם ישבנו", המשיך, "זה לא היה נוח. היו לנו הרבה שיחות".

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

כשנשאל מה לדעתו הביא אותו לבגידה בביונסה, הראפר והמפיק המוזיקלי הסביר שהוא חש ניתוק רגשי. הוא הוסיף וסיפר שהתבגרותו כנער עני בשכונה אלימה גרמה לו לפתח מעין שריון, חומה רגשית שהפכה אותו חסין לפגיעות. "אתה חייב לשרוד", אמר, "וכשאתה נכנס למצב הישרדותי, מה קורה? אתה מתנתק מכל הרגשות שלך. אז אפילו עם נשים, אתה מנותק רגשית ואין לך חיבור... במקרה שלי, זה עמוק. ואז הכל קרה משם: הבגידה".

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

אבל אל תאמרו נואש. העבודה על Lemonade של ביונסה, ועל האלבום 4:44 של ג'יי, שיצא השנה, עזרה לבני הזוג לגשר על הפערים. "השתמשנו במוזיקה כמו טיפול פסיכולוגי", אמר. "בסופו של יום יש לנו כבוד מאוד בריא אחד כלפי היצירה של השני. אני חושב שהיא מדהימה". טוב, כאן אנחנו לגמרי מסכימים.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on