בשבוע שעבר קיבלנו בברכה את פניה של שיקגו ווסט, בתם החדשה של קים קרדשיאן וקניה ווסט. כמו כן צפויים לנו עוד שני תינוקות קרדשיאניים בתקופה הקרובה – הבייבי הראשון של קלואי קרדשיאן, והבייבי המוכחש של קיילי ג'נר.

כיוון שאף אחד במשפחת קרדשיאן לא מאמין בציוד תינוקות מיד שניה, קריס ג'נר יצאה לסיבוב קניות ראוותני, במהלכו רכשה ציוד לתינוקות בסכומי כסף מרשימים במיוחד. קריס פרגנה לבנותיה בלא פחות מחמש עגלות לתינוקות. אנחנו חוזרים: חמש עגלות, לשלושה תינוקות.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ראשית, היא קנתה שלוש עגלות לתינוקות בגילים רכים ובעיצוב עתיק מבית המותג היוקרתי Silver Cross – שתיים בשחור ואחת בלבן – כשמחירה של כל עגלה 2,700 דולר:

 העגלה החדשה של משפחת קרדשיאן

כי מי לא רוצה לשלם הון על הזכות לשאת את התינוק בארון קבורה מהמאה ה-19.

נוסף על כך, קריס קנתה שתי עגלות משוכללות יותר עם אמבטיות נשלפות, סלי אחסון וכל מה שאימהות מפנטזות עליו בקבוצות סגורות בפייסבוק. למה רק שתיים? שאלה מצוינת, וההשערה הרווחת היא שהעגלות המשוכללות מיועדות לקיילי וקלואי, ושקים תוכל – לא עלינו – למחזר את השימוש בעגלות ששימשו אותה אחרי לידת ילדיה הבכורים, נורת' וסיינט.

העגלות החדשות של משפחת קרדשיאן

מחירן של כל אחת מהעגלות עומד על 1,300 דולר, מה שכבר שם אותנו על 10,700 דולר. אבל כמו כל מסע קניות טוב, זה לא נעצר שם. ג'נר השקיעה גם במארז מתנות מיוחד לשיקגו הקטנה. סבתוש קנתה גם עגלה מעוצבת לנורת' ווסט בת ה-4, כדי שלא תרגיש לפט-אאוט ותוכל לעזור ולהסיע בעצמה את אחותה הקטנה, בגדי תינוקות מעוצבים ועריסת עץ עצומה. כל זה עלה לה קרוב ל-10,000 דולר נוספים.

ובקיצור, אם עדיין לא הפנמתם, שווה להיות תינוקות במשפחה הזאת.