מצד אחד, כבר קצת לא נעים לחטט במערכת היחסים של הספייס גירל מלאני בראון, בעיקר אחרי שלמדנו את פרטי ההתעללות הפיזית והרגשית שבראון ספגה מבן זוגה לשעבר, סטיבן בלפונטה. מצד שני, כל חלקיק מידע שמודלף אודות מערכת היחסים הזאת רק מסקרן אותנו יותר ויותר.

תקציר הפרקים הקודמים: אחרי עשור של זוגיות, מל בי התגרשה מבן זוגה. בכתב תביעת הגירושים היא פירטה מסכת ארוכה של התעללות שנפרשה על גבי שנים, וכללה אלימות פיזית ומילולית שהופעלה כלפיה.

מל גם ציינה שבלפונטה ניהל רומן ממושך עם האומנת של ילדיהם, ושב-2014 סיפר לה שהכניס את האומנת להריון. היא ביקשה להוציא צו הרחקה נגד שניהם.

תכירו, האומנת לוריין ג'יילס:

A post shared by Lorraine Gilles (@iamlorraineg90) on

A post shared by Lorraine Gilles (@iamlorraineg90) on

כאילו זה לא סיפור מספיק דרמטי, האומנת הידועה לשמצה בחרה להשיב אש. לוריין ג'יילס, שהחלה לעבוד אצל בני הזוג ב-2009, כשהיתה בת 18 בלבד, החליטה להגיש נגד מל בי תביעת דיבה.

במסמכים שהגישה השבוע לבית המשפט, חשפה האומנת שהיא ניהלה רומן און אנד אוף דווקא עם מל בי ולא עם בלפונטה. לפי התצהיר של ג'יילס, מל בי היא זו שפיתתה אותה וסחפה אותה אל קשר מיני שנמשך שבע שנים, בידיעתו ובעידודו של בן זוגה.

מל בי, 2007 (צילום: Splashnews)
מל בי מציגה פנים חבולות בתמונה שהגישה לבית המשפטה | צילום: Splashnews

כדי להוכיח את טענותיה, לוריין מסרה לבית המשפט בלוס-אנג'לס מכתב שבראון שלחה לה לפני שפוטרה על ידי בני הזוג לשעבר, וכן צילום מסך של אי-מייל בו כתבה לה הספייס גירל: "אם תרצי לדבר (בפרטיות), אני כאן... אני חייבת לנקות את המצפון שלי לפני שהכל ייחשף... היית איתנו במשך שנים ואני יודעת שזה לא היה לך קל".

הראיות הללו אמורות לצייר מערכת יחסים לבבית בין השתיים, ולערער את גרסתה של מל בי. לוריין סיפרה סיפרה שאכן נכנסה להריון מסטיבן, אבל שזה קרה עקב מפגש מיני חד-פעמי, ולא כתוצאה מרומן ממושך.

על דבר אחד שתי הנשים מסכימות. הזמרת והאומנת שתיהן טוענות שסטיבן בלפונטה צילם את אותן בסיטואציות אינטימיות ואיים לחשוף את הצילומים. טוב, לפחות יש לנו נבל אחד שכולם מסכימים עליו.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם