אם נראה לכם שהיינו בסרט הזה, זה כנראה משום שהיינו בסרט הזה לפני שנתיים. באוקטובר 2015, התמוטט למאר אודום בבית בושת בנוואדה. צריכה מופרזת של אלכוהול וסמים גרמה למערכות הגופניות שלו – בהן ריאותיו וכליותיו – לקרוס. הוא התמוטט, פרכס והחל להקציף בפיו ובאפו. הכדורסלן לשעבר פונה לבית חולים, שם זכה גם לביקור של האקסית, קלואי קרדשיאן.

והנה אנחנו שנתיים לאחר מכן, ומה חדש עם למאר אודום? לא הרבה, מתברר, כי בתחילת השבוע אודום בילה במועדון ה- Bootsy Bellowsבלוס אנג'לס – והתמוטט שוב. על פי עדי ראיה, אודום בילה במקום שעות ארוכות, ושתה לאורך כל הבילוי שלו.

צוות האבטחה של המקום זינק על אודום אחרי שהתמוטט, אבל זה לא עצר את שאר המבקרים מלנסות ולצלם את הסלב המעולף. חלקם גם הצליחו:

למאר פונה אל בית החולים, שם צפויה לו תקופת התאוששות קצרה יותר. לאחר ההתמוטטות לפני שנתיים, אודום העביר כמעט שלושה חודשים בבית החולים, באשפוז שעלה לו קרוב ל-10 מיליון דולר. הפעם, מנהליו של הכדורסלן מתעקשים שמצבו טוב. לפי התגובה שמסרו לאתרי הרכילות, למאר סבל מהתייבשות כיוון שלא שתה מספיק אחרי אימון גופני מפרך, ובילה במועדון צפוף וחם.

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

מאז התקרית ב-2015, הספיק אודום להאשים את בנות משפחת קרדשיאן בהידרדרות שחלה בחייו המקצועיים והאישיים, לכן לא סביר שהפעם הוא יזכה לביקור נוסף מקלואי, קים, קריס וכל החבר'ה. כזכור, קלואי ולמאר נישאו ב-2009, הכריזו על פרידה ב-2013 וחתמו סופית על מסמכי גירושים רק ב-2016. לא נורא, תמיד יהיו לנו הזכרונות היפים מלפני שנתיים.

A post shared by @khloeandlamar__ on