סלינה גומז, שמתמודדת כבר שנים עם מחלת הזאבת, חשפה היום את הסיבה לכך שהורידה פרופיל בקיץ האחרון. בפוסט אינסטגרם (אלא איפה?) סיפרה שהמחלה אילצה אותה לעבור השתלת כליה – וכך עשתה. מי שתרמה לה את הכליה היתה חברתה הטובה, השחקנית פרנסיה ראיסה.

"אני מאוד מודעת לכך שהמעריצים שלי שמו לב ששמרתי על פרופיל נמוך במהלך הקיץ, ולא הבינו למה לא קידמתי את המוזיקה החדשה שלי, למרות שהייתי מאוד גאה בה. אז גיליתי שאני זקוקה להשתלת כליה בגלל הזאבת, והתאוששתי. זה מה שהייתי צריכה לעשות בשביל בריאותי הכללית", כתבה גומז. בפוסט הופיעו תמונות של גומז וראיסה על מיטות בית החולים, וכן תמונה של צלקת על בטנה של גומז.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

"אני מצפה בכנות לחלוק אתכם, בקרוב, את המסע שלי בחודשים האחרונים – כמו שתמיד רציתי. עד אז, אני רוצה להודות בפומבי למשפחתי ולצוות הנפלא של הרופאים על כל מה שהם עשו בשבילי לפני הניתוח ואחריו".

"ולבסוף, אין מספיק מילים לתאר עד כמה אני אסירת תודה לחברתי היפהפיה, פרנסיה ראיסה. היא העניקה לי את המתנה והקורבן האולטימטיביים בכך שנתנה לי את הכליה שלה. אני מבורכת עד בלי די. אני אוהבת אותך כל כך, אחותי". פייר? קשה לחשוב על מתנה טובה יותר. גומז נצפתה כבר במספר אירועי יח"צ בחודש האחרון, חלקם גם בלווית בן זוגה, דה וויקנד, לכן אפשר להסיק ולקוות שהיא התאוששה כבר מהניתוח המורכב. כחברי כבוש במועדון המעריצים של סלינה גומז, אנחנו מאחלים לה את כל הבריאות בעולם.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on