אוהבים את אמא שלכם? חושבים שהיא האמא הכי טובה בעולם? כנראה שכן, אבל אם יש מישהו שלקח את זה צעד אחד רחוק מדי - זה כנראה ברוקלין בקהאם.

בימים האחרונים, משפחת בקהאם חיה בפיצול - ויקטוריה הציגה את הקולקציה החדשה שלה בשבוע האופנה בניו יורק, לשם התלוו אליה דיוויד ושלושת ילדיהם הצעירים - רומיאו, קרוז והארפר. ברוקלין, לעומת זאת, מעדיף לבלות זמן עם בת הזוג הצמודה, השחקנית קלואי גרייס מורץ, שבדיוק חגגה יום הולדת 21. 

ברוקלין בקהאם (צילום: Gettyimages IL)
את יודעת שבחיים לא תחליפי את מקומה, נכון? בקהאם ומורץ | צילום: Gettyimages IL

אחרי שנתפס מצחקק באי נוחות בהופעת דראג שעשתה מחווה לספייס גירלז (כי בינינו, לראות גבר בשמלה צמודה שמחקה את אמא שלך לא נשמע כמו אטרקציה מהנה במיוחד), ברוקלין כנראה רצה להוכיח לעולם שהקרבה לאמא גדולה יותר מהכל, והוא לא מתבייש להראות את זה באינסטגרם לעיני כל.

מהי המחווה האולטימטיבית, אתם שואלים? מה זאת אומרת - ברור שקעקוע ענק וקריפי עם המילה "אמא", שמופיעה בתוך לב מקושט בפרחים. ואם אתם טרם עשיתם אחד כזה, כדאי שתבחנו מחדש את היחסים ביניכם לבין האישה שהביאה אתכם לעולם.

Cheers to this man x another amazing one . @_dr_woo_

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

ברוקלין בן ה-18 החל להתקעקע רק באפריל האחרון, וכיום כבר מתהדר במעל לעשרה קעקועים שונים, כולל אחד שהוא מחווה לשני אחיו ואחותו. אבל אין ספק שהאחרון מושך תשומת לב מיוחדת.

מי שעוקב אחר מעללי המשפחה (ותודה לאלוהי הרשתות החברתיות) ודאי לא מופתע מהיחסים הקרובים בין בני המשפחה. כשברוקלין עזב את הבית ויקטוריה לא הפסיקה לחפור על כך באינסטגרם שלה, ועכשיו מתברר שברוקלין מתגעגע לאמא לא פחות ממה שהיא מתגעגעת אליו. מה אפשר לומר? מדובר במשפחה חמודה להפליא והקשר הקרוב ביניהם מחמם את לבנו, אבל קעקוע של אמא, בעיקר בעודה בחיים, זה קצת יותר מדי אפילו בשבילנו. 

ברוקלין בקהאם עם ויקטוריה בקהאם (צילום: אינסטגרם, צילום מסך)
חמוד על גבול הקריפי. ויקטוריה וברוקלין | צילום: אינסטגרם, צילום מסך