אתם יודעים איך זה בהוליווד – חמש דקות אחרי שזוג מודיע על סיום מערכת היחסים שלו, תמיד יש מי שיפתחו תאוריה שלמה בנושא. הפרידה של כריס פראט ואנה פאריס איננה שונה בהקשר הזה, אבל כן מעורבת בה, איכשהו גם סלבריטאית נוספת: ג'ניפר לורנס.

A post shared by chris pratt (@prattprattpratt) on

פראט ופאריס הודיעו שלשום על פרידה. הם היו נשואים מאז 2009, הכירו שנתיים לפני כן, ונחשבו באופן כללי לאחד הזוגות היציבים והאהובים בהוליווד פשוט כי נראה שהם באמת בעניין האחד של השניה. כשמעריצים של בני הזוג (או סתם הייטרים) ניסו למצוא היגיון בפרידה הפתאומית, הם הזדרזו להאשים מיד את ג'ניפר לורנס, ששיחקה עם פראט בסרט "הנוסעים", בשנה שעברה.

"עם איך שכריס פראט הסתכל על ג'ניפר לורנס בראיונות... ראיתי את הפריד הזאת מגיעה", נכתב בציוץ אחד, ובציוץ אחר נכתב "על כמה מתערבים שכריס פראט וג'ניפר לורנס יתחילו לצאת בקרוב?".

תגובות עוד פחות מעודנות האשימו את לורנס בפירוק סדרתי של מערכות יחסים, ונכתב בהן: "ידעתי שהורסת המשפחות ג'ניפר לורנס הפרידה בין כריס ואנה!" ו-"ג'ניפר לורנס אשמה בפרידה של מיילי וליאם ב-2010, ועכשיו גם בפרידה של כריס ואנה. #עצוב"

הציוץ האחרון מתייחס לזוגיות (על המסך בלבד) של ג'ניפר לורנס וליאם המסוורת' בסרטי "משחקי הרעב" – תפקידים שהשניים גילמו על רקע הפרידה של ליאם ממיילי סיירוס, אי אז ב-2012. לורנס, מצידה, יוצאת בימים אלה עם הבמאי דארן ארונופסקי, ולא נראה שבוער לה להפריד בין כריס פראט – נאה ומצחיק ככל שיהיה – ממי שהיתה בת זוגו במשך עשור. נכון שמדובר בהוליווד, אבל לא כל מי שעובד ביחד על פרויקט משותף מחויב גם לשכב עם הפרטנרים שלו.