נוטינג היל. בדמיוננו אנחנו עומדים ברחוב בעיירה הציורית בממלכה הבריטית כשלפתע מגיח יו גרנט ונושא על גבו את ג'וליה רוברטס. בחיים האמתיים, לפנינו שוכבת מעולפת לילי אלן, מכוסה בקיא ומדיפה ניחוח עז של אלכוהול.

קבלו את התנצלותנו הכנה במידה והרסנו לכם את התיאבון לשעות הקרובות, אבל זה בדיוק המחזה לו היו עדים המבלים בפסטיבל נוטינג היל בסוף השבוע האחרון.

הזמרת הבריטית והאם לשניים לילי אלן (31), נתנה בראש קצת יותר מדי כשהגיעה לפרגן לבן זוגה ולאקס המוזיקאים, ובזמן שהם היו עסוקים בהתססת הקהל, אלן הייתה עסוקה בהקפצת האלכוהול והרבה ממנו.


עדי ראייה שנכחו במקום מספרים שאלן נצפתה שותה כמויות לא קטנות של אלכוהול, תוך שהיא מעשנת גם סיגריה עליה פיזרה חומר בלתי מזוהה. לאחר שתפסה ראש והכל נהיה לגמרי לא צלול, היא התמוטטה על הכתף של בן זוגה שנאלץ בסופו של דבר לסחוב אותה על כתפו אל מחוץ למתחם ההופעות, שם גם פרגנה לחוגגים בסילון קיא ריחני.

"זה היה נורא לראות אותה כל כך חסרת שליטה", סיפר מבלה במקום לצהובון הסאן. "היא נראתה כמו שק של תפוחי אדמה על הכתף של המאהב שלה. זו נקודת שפל חדשה עבורה". גם הגולשים ברשת לא חסכו בביקורת על הזמרת, והביעו זעזוע מהעובדה שכך מתנהגת אם לשניים.

לילי בתגובה פרסמה ציוץ בו הרגיעה את כל הנשמות הטובות שהביעו חשש לבריאותה, וסיפרה שבסך הכל שתתה שני סטרונגבואו (סיידר תפוחים אלכוהולי) על קיבה ריקה. מאוחר יותר הודתה שלא מדובר באחד הרגעים היפים בחייה, אך אין סיבה לדאגה ואפשר לדפדף הלאה. בהתחשב בהיסטוריה השיכורה של אלן, אנחנו היינו ממליצים על דפדוף למכון הגמילה הקרוב והחלפת ההאפי אוור בהיי טי.

התמנה אינה זמינה
מיקי מיקי מיקי מיקי מיקי מיקי מיקי.... מאוס!

התמנה אינה זמינה
להעביר את הטעם של הבירה עם ווסיקי. קלאסי

התמנה אינה זמינה
אה! יש לי גם תפוזים!

התמנה אינה זמינה
גרעפס בטעם של תפוזים זה לא נעים ולא טעים

התמנה אינה זמינה
טוב טוב בואו נאסוף את עצמו ונתחיל להרים

התמנה אינה זמינה
להרים? פחות

התמנה אינה זמינה
בשבילך המסיבה נגמרה בובה

התמנה אינה זמינה
נסיון החייאה ראשון

התמנה אינה זמינה
פיפי ולישון

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם