עכשיו הכל מובן. ג'סטין ביבר חייב להתפשט כל הזמן, פשוט כי החיים שלו מלאים בכל כך הרבה דרמה לוהטת שהוא מרגיש שהוא בוער מבפנים וחייב להצטנן.

בקושי הספקנו לחזור מבדיקת הראייה אחרי שנחשפנו שוב לביבר של ג'סטין בעירום מלא, וכבר הוא דאג לספק לנו מנה שנייה של דרמה כשהחל לבלות בצמוד לסופיה ריצ'י בת ה-17 (הבת של ליונל והאחות של ניקול).

כצפוי, הבליבריות לא קיבלו את החצי הנשי החדש בחייו של ביבר בזרועות פתוחות, והחלו להטריל אותה ברשת. ג'סטין החליט לשחק אותה ג'נטלמן לשם שינוי, ונזעק להגן על צמודתו החדשה בפוסט אינסטגרם לוחמני.

"אני אהפוך את חשבון האינסטגרם שלי לפרטי אם לא תפסיקו את השנאה חסרת השליטה הזו. אם אתם מעריצים אמיתיים, אתם לא תהיו מרושעים כל כך לאנשים שאני אוהב", כתב.

מי שפחות התלהבה מהמחווה ההירואית הייתה האקסית המיתולוגית סלינה, שהחליטה להעביר את ג'סטין סדרת חינוך מקוצרת ביחס למעריצים. "אם אתה לא יכול להתמודד עם השנאה, פשוט תפסיק להעלות תמונות של החברה החדשה שלך", כתבה. "זה צריך להיות משהו מיוחד של שניכם. אל תכעס על המעריצים, הם אהבו אותך ותמכו בך לפני כל אחד אחר".


ביבר, נפש עדינה ורחומה שכמוהו, החליט בשלב הזה להוריד את הכפפות לחלוטין והחזיר בחיצים משלו: "מצחיק לראות אנשים שהשתמשו בי כדי להשיג תשומת לב, מעזים להפנות כלפיי אצבע מאשימה. עצוב. אהבה לכולם".

סלינה מצידה לא נשארה חייבת וכתבה: "מצחיק איך האנשים שבגדו יותר מפעם אחת, הם אלה שמפנים את האצבע המאשימה נגד אלה שהיו מכילים וסלחניים. אין פלא שהמעריצים כועסים. עצוב. רק אהבה".  

את המהלומה האחרונה בסדרת הפוסטים הלוחמניים נכון לעכשיו הטיל ג'סטין כשכתב: "אני בגדתי? אה שכחתי ממך ומזאין", כשזאין הוא כמובן חבר להקת וואן דיירקשן לשעבר זאין מאליק.

מאז ג'סטין הספיק להפוך את החשבון שלו לפרטי, התחרט ומחק אותו לחלוטין נכון לעכשיו. הוא אולי אוהב לאהוב את עצמו, אבל כמו שזה נראה כרגע, המהלך האחרון שלו עלה לו בהרבה מאד בליבריות זועמות, שהפגינו תמיכה מוחלטת בסלינה והכריזו על ניתוק יחסי ההערצה שלהן עם קינג' ג'סטין לאלתר. אין ספק שהכביסה פה רק התחילה בתהליך הסחיטה, והטינופת האמיתית עוד תציף את הרשת. נמשיך ונעקוב.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם