מצחיק. חשבתם שההתחממות הגלובאלית היא מה שמעסיק את הוליווד בימינו? ובכן, לא. אם יש משהו שהעסיק את הסלבס בניכר הכי הרבה בשבוע האחרון, זה דווקא הרעידות שהתרחשו במכנסיים של הסלבס הגברים בחו"ל.

אחרי שזכינו לקחת חלק במלחמת האיברים של ג'סטין ביבר ואורלנדו בלום, מגיע תורו של הראפר פיפטי סנט להוכיח למי למי יש יותר גדול. כי אתם יודעים איך זה – דברים טובים מגיעים בשלשות.

אחרי שצפה בפרק הרביעי בסדרת הפשע Power בה הוא משחק ואותה הוא גם מפיק, פיפטי שלח איום לכיוונה של מפיקת הסדרה קורטני קמפ, לאחר שהאיבר שלו נחשף על המסך.


"כרגע צפיתי בפרק 4. קורטני אני הולך להרוג אותך, זה לא מצחיק", כתב בפוסט שהעלה לאינסטגרם שלו. "אני חושב שראיתי את הז*ין שלי עכשיו. תתקשרי אליי".

אחרי חילופי ציוצים בינו לבין קמפ כולל אחד בו פיפטי מספר כי הדודה שלו נכנסה לטראומה אחרי שראתה את האיבר של האחיין שלה מככב בפריים טיים, התגלתה האמת והיא תענה לכם אם תקראו לה רייטינג ויחסי ציבור. בסופו של דבר ולמרות המזג החם של הראפר, הסתבר ש"האיום" נעשה ברוח טובה ובצחוק כדי ליצור באזז מסביב לפרק, והאיבר של פיפטי שבר את הרשת. הסליחות לישבן של קים.

פיפטי סנט, אוגוסט 2016 (צילום: Prince Williams, GettyImages IL)
אתה לגמרי צודק, ממי. זה הכי הבירט'דיי שלנו | צילום: Prince Williams, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם