בשבועות האחרונים ג'וליה רוברטס מדלגת מהשקה להשקה כחלק מקידום "מפלצת הכסף", הסרט החדש בו היא מככבת לצד ג'ורג' קלוני, אך האם מתחת לחיוך המפורסם שלה מסתתר מאבק כואב בבריאותה המתדרדרת?

לדברי מקורות ששוחחו עם הצהובון חובב הפרובוקציות והלא מאד אמין הנשיונל אנקווייקרר, רוברטס (48) נאבקת מזה תקופה ארוכה בשורה של בעיות בריאות קשות כולל דלקת פרקים והתקפים חמורים של כאבי ראש וגב הגורמים לה להיות אומללה ועייפה.

"אנשים שפוגשים אותה היום במציאות, לא מאמינים שזו היא", מסרו המקורות והוסיפו: "היא נראית הרבה יותר מבוגרת ממה שנגלה על המסך. העור שלה החל להיות רפוי ומקומט והיא חוששת שתפסיד תפקידים לטובת שחקניות צעירות כמו ג'ניפר לורנס".


לדברי המקורות, השחקנית זוכת האוסקר סובלת ממצב של עיוורון מולד באחת מעיניה, ובתקופה האחרונה מצבה החמיר עד כדי כך עד שלפי החוק כבר אסור לה לנהוג.

"הראייה שלה פשוט הולכת ונעלמת. למעשה, אסור לה לנהוג בכלל יותר, אבל כשהשוטרים עוצרים אותה ליד ביתה במאליבו הם פשוט נותנים לה ללכת כי היא ג'וליה רוברטס". אז האם מדובר בדרמה הוליוודית חדשה או בניסיון עצוב ואפילו מרגיז של צהובון ידוע לשמצה למכור עוד עיתונים? ימים יגידו. בינתיים, רק בריאות לאישה היפה.

ג'וליה רוברטס (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
פשוט נותנים לה ללכת כי היא". ג'וליה רוברטס" | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם