לאורך השנים, מייקל ג'קסון המנוח נאבק לא פעם בשמועות על התנהלות מינית בלתי הולמת עם קטינים, וכעת מגיעות טענות מטרידות מכיוונו של בובי בראון, על התנהלות מינית מוזרה גם עם אחיותיו מבית.

בובי בראון (49), הגרוש של ויטני יוסטון ואביה של בובי קריסטינה המנוחות, מקדם בימים אלה ספר חדש שהוא כתב, בו הוא חושף את מה שהוא מכנה כהתנהגות מינית בלתי הולמת בין ג'קסון לאחיותיו ג'נט (50) ולה טויה (60).

בראון, שתחזק חברות רבת שנים עם ג'קסון שהחלה עוד בשנות ה-70,  טוען שבביקורים שלו בבית המשפחה לא יכל שלא להבחין במערכת היחסים המוזרה בין האחים לבית ג'קסון.


"מייקל אהב לעבוד על אנשים אז הוא נהג לרוץ בבית ולהכות את האחיות שלו על הישבן", סיפר. בראון עצמו, אגב, לא היה צדיק כלל, ולא רק שלא הביע התנגדות להתנהגות המוזרה, אלא לקח בה חלק באופן פאסיבי. "לא הבנתי למה הוא חשב שזה מצחיק לרוץ בבית ולגעת לאחיות שלו בישבן, אבל אני בהחלט נהניתי מזה גם".

שנים מאוחר יותר, בראון וג'נט הפכו לאייטם זוגי. "היינו צעירים, חרמנים ומאד בקטע אחד של השנייה", חשף. בסופו של דבר, הרומן הלוהט הגיע לסיומו לאחר שאבי המשפחה הקשוח ג'ו גקסון החליט להטיל עליו וטו. חבל שלויטני היה קצת פחות מזל.

ג'נט ג'קסון  (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
נהג להכותה בישבן. ג'נט ג'קסון | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

מייקל ג'קסון / בובי בראון (צילום: Bryan Steffy, GettyImages IL)
אחד שיודע? בובי בראון | צילום: Bryan Steffy, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם