זה היה נורא. החודשים הארוכים בהם נאלצנו לסבול יחד עם קים קרדשיאן את תלאותיה עם החסה ומאמן הכושר,עד שהרגישה נוח מספיק עם עצמה כדי להצטלם לשער מגזין יוקרתי באמת ולא סתם סלפי בית שימוש חובבני.

למזלנו, המאבק במה שקים (35) לא ניסתה להוריד כבר כמעט הגיע לסיומו, וזה היה האות, הסימן, והרגע להתפשט מול מצלמות מקצועיות ולפנק את העולם בשער לוהט חדש לרגל חגיגות העשור של גיליון האהבה, סקס והשיגעון של מגזין הגברים הנחשב והצנוע GQ.

חוץ מתמונת השער הלוהטת, לצד תובנות על דברים התשובים באמת שקים מבינה בהם כמו הילארי קלינטון, או ג'יי סימפסון ובן הזוג האוהב קניה, תוכלו למצוא בין דפי הכרומו החסודים עוד סדרה שלמה של פינוקים לעיניים הכוללים תמונה של קים מנסה להבין איך החגורה במכונית עובדת, איך זה מרגיש להיות מאחורי גדר כשאת לבושה בבגדים תחתונים בלבד, ואיך מגייסים את הידיים להילחם בכוח הכבידה שמנסה להכניע את הפרונט המפואר שלך.


רק אל תצפו שההבטחה המתנוססת בגדול על שער המגזין "קים כפי שלא ראיתם אותה מעולם", אכן תתקיים, כי לא מצאנו אף תמונה שלה מנגבת אפים ליתומים, עושה ספונג'ה או מצליחה להבין מה זה הדבר הזה שכתוב עליו "חשבון לפירעון".

קים קרדשיאן (צילום: GQ magazine)
קר לנו רק מלראות אותך | צילום: GQ magazine

קים קרדשיאן (צילום: GQ magazine)
שישמור אותנו האל | צילום: GQ magazine

קים קרדשיאן (צילום: GQ magazine)
מתחממת | צילום: GQ magazine

קים קרדשיאן (צילום: GQ magazine)
קברת לנו | צילום: GQ magazine

קים קרדשיאן (צילום: GQ magazine)
גם לכם יש חשק לחזור למיטה פתאום? | צילום: GQ magazine

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם