תסלחו לנו על משחק המילים הלא מוצלח את מתבקש במקרה הזה: האם ייתכן כי סלינה גומז היא הילדה שקראה זאבת זאבת, ועושה שימוש במחלה שלה כדי לא להתמודד עם השדים האמיתיים שמסחררים את חייה לאחרונה?

כזכור, סלינה הכריזה בשבוע שעבר כי היא לוקחת הפסקה יזומה ממסע ההופעות שלה ומהתחייבויות הקריירה אינטנסיביות שלה, כדי לטפל בבריאות שלה ובראשן מחלת הזאבת.

"כפי שרבים מכם יודעים, לפני כשנה חשפתי שאני חולת זאבת, מחלה שיכולה להשפיע על אנשים בדרכים שונות", חשפה הזמרת בת ה-24 בראיון למגזין פיפל.


"גיליתי שהתקפי חרדה ודיכאון יכולים להיות תופעות לוואי של הזאבת, כאלו שיוצרים אתגרים משל עצמם. אני רוצה להיות פרו-אקטיבית ולהתמקד בשמירה על הבריאות והשמחה שלי והחלטתי שהדרך הכי טובה להתקדם היא לקחת הפסקה".

גומז חשפה את דבר התמודדותה עם המחלה בשנה שעברה, לאחר שב-2014  "לקחה הפסקה" שגררה גם אז שמועות על התאשפזות במכון גמילה כדי לטפל בהתמכרותה לסמים.

"כל כך רציתי להגיד 'אין לכם מושג. אני בכימותרפיה. אתם חלאות', אבל כעסתי שאני בכלל צריכה להגיד את זה", סיפרה אז. "זה נורא להיכנס למסעדה ושכל האנשים בחדר מסתכלים עלייך ואת יודעת מה הם אומרים. נעלתי את עצמי עד שהרגשתי בטוחה בעצמי שוב".

טיילור סוויפט וסלינה גומז גראמי 2016   (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
החברים מודאגים | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

גם הפעם, לא כולם ממהרים לחבק את גומז ומאמינים שהיא עושה שימוש בזאבת כדי להסתיר מאבק קשה הרבה יותר, שכולל גם שימוש מסוכן והתמכרות לתרופות מרשם ומשככי כאבים.

"זה נורא שיש לה זאבת", אמרו מקרובים לגומז לאתר ראדר אונליין, "אבל היא משתמשת בזה כתירוץ להכל לאחרונה. היא בבלאגן נוראי ופשוט מרגישה אבודה ובודדה נורא".

לדברי אותם "מקורבים", מותה של חברתה הקרובה הזמרת כריסטינה גרימי שנרצחה על ידי מעריץ מטורף ביוני השנה, היה הקש ששבר את גב הגמל והביא להתמוטטות שלה שכוללת שימוש מסוכן בתערובת של משככי כאבים וכדורי שינה.

"כולם מסביבה מודאגים שהיא חוזרת להרגלי ההתמכרות הרעים שלה מהעבר וניצבת בפני מצב מסוכן של ממש", סיפרו אותם מקורבים. לדבריהם, ההפסקה של גומז היא למעשה תוצר של התערבות מכוונות של קרוביה וחבריה, ותכלול את אשפוז וטיפול במכון גמילה כדי להחזירה למסלול. אנחנו מציעים לא למהר להאמין לכל הנשמות הטובות, ובכל מקרה מאחלים לגומז רק בריאות.

סלינה גומז באפטר פארטי, אוגוסט 2015 (צילום: Splashnews, splash news)
והאמת? גם אנחנו | צילום: Splashnews, splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם