כזכור, סיפור האהבה מהאגדות בין טיילור סוויפט (26) לשחקן הבריטי טום הידלסטון (35) נחשף לראשונה בסוף יוני, יום וחצי בערך אחרי שפירקה את הזוגיות בת השנה וחצי שלה עם הדי ג'יי הסקוטי קלווין האריס (32), האישור הבלתי רשמי לרומן החדש ניתן כשהשניים תועדו בסדרת תמונות פפראצי "ספונטנית" כשהם משחקים אותה בת הים הקטנה והנסיך אריק, על הסלעים ברוד איילנד בסמוך לביתה של סוויפט.

אין תמונה
שנה וחצי בזמן יחסי ציבור? זה בייסיקלי הנצח. טיילור עם קלווין האריס

טיילור סוויפט (צילום: The Image Direct, מקור: The Image Direct)
המשכתי הלאה אל עבר מפגש רומנטי בסלעים ובמקרה הצלמים היו פה. טיילור וטום הידלסטון | צילום: The Image Direct, מקור: The Image Direct

כשבועיים לאחר מכן, סוויפט ארגנה את מסיבת הארבעה ביולי המסורתית שלה לציון יום העצמאות האמריקאי, באחוזתה המפוארת ברוד איילנד. מלבד גסט ליסט שכלל את כל הגירל סקוואד הלוהטת שלה (ג'יג'י חדיד, קארה דלווין, רובי רוז, בלייק לייבלי ועוד) מי שגנב את ההצגה כמובן היה הבויפרינד החדש הידלסטון. השניים לא הסתפקו במפגן מזמזומים לוהט, והידלסטון נצפה לובש טי שירט לבנה שקופה עם הכיתוב I <3 TY  (אני אוהב את טיילור סוויפט) קומפלט עם קעקוע זמני כעור של לב על הכתף.

התמנה אינה זמינה
סבבה שזה רומנטיקה והכול אבל למה בצורה כל כך מכופכפת?

כמובן שהגולשים ברשת לא מיהרו להזיל ריר של פרגון לסיפור האהבה המושלם והדביק מדי הזה, ותיאוריות הקונספירציה החלו להכות גלים. התיאוריה המובילה טוענת שהרומן בין טיילור להידלסטון הוא לא יותר מתעלול יחסי ציבור, ומהווה חלק מצילומים לקליפ שיקדם את אלבומה החדש של סוויפט. כחלק משלב ההוכחות, הגולשים טוענים שסוויפט משחררת אלבום חדש כל שנתיים, ועכשיו, שנתיים אחרי האלבום האחרון שלה 1989, זה בדיוק הזמן לאלבום נוסף.

עוד הם טוענים, כי כחלק מקידום האלבום החדש שלה בכל פעם, טיילור משחררת סינגל חדש כמה חודשים לפני שהוא יוצא באופן רשמי. השנה, במידה והתיאוריה נכונה, היא תשחרר סינגל בסביבות ספטמבר, בדיוק בזמן לטקס פרסי האמי בו מועמד באופן מאד לא מפתיע החבר החדש טום הידלסטון.

הגולשים טוענים שיש בהסברים האלה כדי לתמוך בכל התמונות והפרסומים הזוגיים הדביקים והמאוהבים שמודלפים לרשת. אותו צוות פפראצי מלווה את השניים ומתעד אותם בכל היציאות והטיולים חובקי העולם שלהם מאז הכריזו על הזוגיות. אם זה אכן תסריט שנועד לגרום לאנשים להאמין שהם מנהלים רומן, הגיוני שהם לא יסמכו על פפראצי אקראי וישכרו צוות מקצועי שיתעד אותם בדיוק בזוויות בתמונות ובמקומות שהם רוצים. המעריצים טוענים שזה גם מסביר את העובדה שכל תמונה זוגית שלהם, נראית כאילו נלקחה מסט צילומי סרט רומנטי.

טיילור סוויפט (צילום: Goff Photos, מקור: Goff Photos)
מפגש קז'ואלי עם משפחת הידלסטון על החוף. גם התיעוד זה לגמרי בקז'ואל | צילום: Goff Photos, מקור: Goff Photos

עוד טוענים הגולשים, כי יש יותר מדי דמיון כדי שתהיה זו יד המקרה, בין הצילומים של סוויפט והידלסטון לקליפים שלה מהעבר או למערכות יחסים קודמות. כדוגמא הם מספקים את הקליפ לסינגל Wildest Dreams שעלילתו היא על שני שחקנים המתאהבים על הסט בסיפור אהבה שמתגלה כמפוברק בסופו של דבר. התזמון של הרומן, שבועיים בלבד לאחר הפרידה מקלווין האריס, טוענים הגולשים, מתאים באופן כמעט מושלם לתדמית הבחורה טורפת הגברים מהקליפ Bad Blood של סוויפט.

אז האם אכן מדובר בעוד זכר אלפא תמים שהפך לטרף התורן בחיי האהבה של טיילור סוויפט, או במשתף פעולה ושחקן מצטיין שמגלם ביודעין ומתוך אינטרסים מקצועיים את השחקן הראשי בדרמה המתוסרטת היטב של טיילור? בקרוב התשובות.

טיילור סוויפט (צילום: twitter)
אם מדובר בעלילה של סרט, אנחנו דורשים החזר על החיים שלנו | צילום: twitter

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם