אחרי כמה שבועות של שקט בגזרת מאבק הגירושים המתוקשר של ג'וני דפ ואמבר הרד, הכביסה המלוכלכת של הזוג שבה לככב בכותרות והיא מדיפה ניחוחות מסריחים.

לטובת מי שכבר הספיק לשכוח את פרטי הטלנובלה להלן תקציר: אחרי נישואין שנמשכו 15 חודשים, הרד (30) הגישה במאי האחרון בקשה לגירושין מג'וני דפ (53), כשבמקביל גם הוציאה נגדו צו הרחקה באשמת אלימות קשה. דפ הכחיש את ההאשמות מכל וכל, סירב לשלם להרד מזונות והאות למלחמת גירושין מטונפת ניתן.

אחרי רגיעה יחסית בהתעסקות התקשורתית בדרמה של בני הזוג, המאבק המשפטי ביניהם שב לכותרות בשבוע האחרון לאחר שהרד הייתה אמורה להגיע לבית המשפט למסירת תצהיר.


ממסמכים שהגישה לורה וואסר עורכת דינו של דפ, עולה, כי הרד הגיעה לבית המשפט בשני האחרון באיחור של שעתיים, סירבה להיכנס לחדר בו הייתה אמורה לתת את הצהרתה בשבועה והסתגרה בחדר אחר בבניין תוך שהיא צורחת ובוכה מחד, ופורצת בצחוק עצבני מאידך.

"היא נראתה מאנית ובלתי רציונלית לחלוטין", חשפה וואסר במסמכים שהגיעו לידי המגזין פיפל, והוסיפה כי הצוות המשפטי שהקיף אותה, ניסה להרגיע אותה ולהפציר בה לנהוג בהיגיון במהלך היום.

בעקבות חוסר שיתוף הפעולה מצד הרד וסוללת עורכי דינה, וואסר וצוות ההגנה של דפ הגישו בקשה למניעת עדותה של הרד במשפט הגירושין וביטול התביעה על האלימות הדומסטית.

מקור המקורב להרד טוען מאידך כי מדובר באוסף שקרים מכוון שנועד להכפיש את שמה. "אמבר הייתה מוכנה לחלוטין לתת את ההצהרה שלה, אבל עורכי הדין של ג'וני הם אלה שלא שיתפו פעולה", סיפר למגזין פיפל. "היא חיכתה במשך 10 שעות ומעולם לא הביעה התנגדות למתן הצהרה. לא היה שום דבר שמנע מהצוות שלו לגבות ממנה את ההצהרה ולהמשיך בתהליך". הכינו את החסקה. זה עומד להיות סוער.

אמבר הרד
המצב מתדרדר | צילום: fameflynet.uk.com

גלריה 8.7 - ג'וני דפ ואמבר הרד
את נקודת האל-חזור הם כבר עברו מזמן | צילום: אימג'בנק/GettyImages

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם