חיי האהבה של טיילור סוויפט הם כמו אפצ'י. עוד לפני שהספקתם לאחל לה לבריאות (ובנים זכרים) היא כבר מחליפה את המיועד לחתונה ביורש אחר לרומן סוער של כמה שבועות ואז עושה קופי, פייסט ריפיט ועוברת לבא.

אז אחרי קלווין האריס וטום הידלסטון, עכשיו לפי הדיווחים מגיע תורו של האקס המיתולוגי של ריהאנה דרייק (30), ורירי מיותר לציין ממש לא מפרגנת לרומן המתפתח.

השמועות על משהו שהוא יותר מאפלטוני בין שני הזמרים המצליחים החלו להכות גלים לפני כמה שבועות, כשסוויפט (26) הגיעה למסיבת יום ההולדת הלוהטת של דרייק ונצפתה צמודה אליו במשך רוב הערב. את ריהאנה על פי הדיווחים זה ממש לא הרשים ולפי נשמות טובות היא העבירה לשניים מסר שישמרו מרחק אחד מהשנייה אם הם יודעים מה טוב להם.


כעת, כשהשמועות ממשיכות לתפוס תאוצה אחרי שדרייק העלה תמונה שלו ושל טיילור מאותה מסיבה לפני כשבועיים, מקורבים לריהאנה (28) מספרים שהגברת עצבנית מאד. "ריהאנה היא אחת הביצ'ז החזקות בעולם והיא ממש לא מתכוונת להיות עוד אחת מהכיבושים שדרייק ינפנף בהם. היא שלחה לו סמס ודרשה כי הוא יסיר את כל התמונות שלה מהאינסטגרם שלו או שהיא תדווח עליהן כפוגעניות".

אין תמונה
מקווים שיש לכם עיניים בגב, כי ריהאנה מאחוריכם תמיד


מקורות אחרים מספרים כי דרייק וטיילור אכן מבלים לא מעט זמן משותף לאחרונה מתוך כוונה לשתף פעולה מוזיקלית בטקס פרסי הגראמי הקרוב, אך מודים כי יש סיכוי כי הביזנס הפך לפלז'ר והשניים אכן מתקרבים אחד לשנייה גם מבחינה רומנטית.

דרייק וטיילור סוויפט (צילום: www.popsugar.com)
אנחנו היינו מפחדים ברמות | צילום: www.popsugar.com

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם